1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenseslerim

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde zahara tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. zahara

zahara

İsim:
    muhammed özdemir
    Daha önce de birkaç yerde bahsettiğim sarı prenseslerim bunlar. Ben yavru almıştım balıklarım şu anda 3-5 cm arası boyları var ve tam belli olmasa da 3d 4e gibi gözüküyor. Ben ne zaman yavru alabilirim bu balıklardan..?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık, daha var gibi üremelerine boyutlarına bakılırsa. Bunun dışında üreme de cinsiyetleri önemli, dişi sayın veya var mı içlerinde bunları gözlemlemen gerek. Zordur şu anda anlaman ama gözlemlersen ayırırsın aşağı yukarı.

Dişiler biraz daha küçük kalır, erkekler bölgelerine onların girmesine izin verir veya davet eder. Bu gibi davranışları gözlemlemen iyi olur.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Muhammed,balıkların 10 aylık olduktan sonra ufaktan başlarlar üremeye. 1 yaşından sonrada yavaş yavaş olgunlaşırlar ve balıklarını sağlıklı bir şekilde beslersen düzenli bir şekilde yavru alırsın.

4. zahara

zahara

İsim:
    muhammed özdemir
    Evet takip ediyorum zaten Temel abi ama küçük oldukları için pek netleşmiyor:)
    Olcay abi "Balıklarını sağlıklı bir şekilde beslersen" demişsin ya ben tek tip yemleme yapıyorum küp şeklinde cama yapıştırılan yemlerden almıştım yemediler:( ama yemin iyisinii kullanmaya özen gösteriyorum daha dün aldım alman malıymış epeyde pahalıydı ama faydalı olsun keşke:) Bu arada ilginize ve yorumlarınıza teşekkür ederim:)

5. zahara

zahara

İsim:
    muhammed özdemir
    Bu resimleri daha bugün çektim biraz daha yakından görünüyor aslında büyük sayılabilir balıklarım 10 ay bekletirler mi dersiniz:)[video]http://img825.imageshack.us/g/aaaaajz.png/[/video]

Sayfayı Paylaş