1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

sarı prenseslerin yanına HANGİ TÜR CİKLETLER BIRAKILABİLİR

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde Danyal Sönmez tarafından 11 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Danyal Sönmez

Danyal Sönmez

İsim:
    danyal sönmez
    ARKADAŞLAR BEN SPLERİMİ KARMA YAPMAK İSTİYORUM SPLERİN YANINA HANGİ TÜR CİKLETLER BIRAKABİLİRİM.YARDIMMsuper:gifpardon:gifpardon:gifpardon:gifpardon:gifpardon:gifpardon:gif

2. Ömer Çakır

Ömer Çakır

İsim:
    Ömer
    Cevap: sarı prenseslerin yanına HANGİ TÜR CİKLETLER BIRAKILABİLİR

Bence tek tür bak. Bende kobalt mavi erkek var. Sarı prensesleri pek rahat bırakmıyor. En iyisi tek tür bakmak; ama yine de sen bilirsin.

3. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

sarı prensesler malawi gölü balıklarındandır...malawi türleri olarak aratırsanız size ışık tutacak bilgilere ulaşacaksınız...

4. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Sevgili Danyal kardeşim.Öncelikle karma akvaryumdan ziyade tek tür ama safkan olan canlıları beslemeni tavsiye ederim.Ama yok ille de karışık ve renkli olsun diyorsan Iceman tavsiye ederim.Sarı Prensesler ile gayet uyumlu yaşarlar.Ancak tankının ebatları,dekor ve taban malzemesi ile filtren hakkında bilgi vermelisin.Belki sen alıp tanka ekleyip "Oldu" diyeceksin.Ama balıkların belki de bunun sıkıntısını canlarıyla ödeyecekler???Ayrıca internet ortamında tüm yazıları büyük harf ile yazmak hoş karşılanmamaktadır içerdiği anlam yüzünden.Bundan sonraki yazılarında buna dikkat edersen iyi olur kardeşim."Kardeşim" diye hitap ediyorum zira kişisel bilgilerinde bilgilerin yer almadığından yaşını bilemedim.Yanlışlık ediyorsak af ola.

5. Cevap: sarı prenseslerin yanına HANGİ TÜR CİKLETLER BIRAKILABİLİR

Mrb.Erayın bahsettiği gibi akvaryumun ebat ve ekipmanları hakkında bilgi verirsen, daha sağlıklı yorumlar yapılır.Ekipmanlar hakkında bilgimiz olmadığı için sana şunu yap veya şunu yapma diyemiyoruz.

6. gokseltr

gokseltr

İsim:
    Beger Artukdogan

Akvaryum ölçülerini bilmeden birşeyler söylemek güç elbette... Lakin seçeceğiniz türün de hem etçil hem de otçul ( omnivor ) beslenme diyetinden seçmek avantajınıza olabilir...

7. Emre35

Emre35

Yer:
    İZmir
    İsim:
    Emre Odabaş

Bence tektür en iyisi. Ama karma yapmak istiyorsanız ve yeterli büyüklükte akvaryumunuz varsa yunus ile sarı prenses güzel olabilir .

Sayfayı Paylaş