1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı ve mavi prenses

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde mustafaizmir tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Yeni üye oldum sitedeki tüm yazıları okuyup öyle üye oldum benim sorum da olacak bununla ilgili çok şey yazılmış ama benimki biraz değişik olacak oğlum istediği için yeniden balık beslemeye başladım önceden lepistes besliyordum şimdi ise 1 metrelik 50 litre su alan bi akvaryum yaptım içinde şuan da 4tane 3d 1e 5cm boylarında mavi prensesler var ısıtıci 27 derecede duruyor sormak istediğim bu balıkların yanına bi arkadaşım 5 tane de sarı prenses verecek 4e 1e onların boyları da 3ila 4 cm bi arada bu boyuttaki bi akvaryumda rahat yaşayabilirler mi ve aynı su ısısında bi problem olurmu cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim saygılar.

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Öncelikle hoş geldiniz, ciklet akvaryumları için en küçük hacim 200 litre olmalı. Siz 50 litreye 4 balık eklemişsiniz bence bu şekil kalsın ileride daha büyük bir tank kurduğunuzda sayıyı arttırırsınız. Kullandığınız filtre iç filtredir sanırım zaten sayıyı arttırdığınız da bu filtre ile dönemez akvaryum.
    Tavsiyem tür değişikliği tetra türleri bakılabilir.

3. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için tamam böyle kasın o zaman.

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş