1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

SarıPrenses ve Iceman Arıyorum

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde _Ceren_ tarafından 11 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. _Ceren_

_Ceren_

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Ceren Doğan
    Yeni kurduğum akvaryumum için 1e4d sarıprenses ve iceman arıyorum.
    (İstanbul -Kadıkoy yakası tercihimdir.-)

2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Sahibinden,sanal pazar gibi sitelere baktınız mı?Oralarda epey bir arkadaşlar var bunları satan.

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Eray abi aslında şöyle bişey var hanfendi hobicidenmi yoksa akvaryumcudanmı almak istiyo bunu öğrenmek lazım. Farketmez diyosanız hanfendi kadiköyde bir çok akvaryumcu var minübüs yolunda oralara bakabilirsiniz tavsiyem doğasan akvaryumdur kendi ürettikleri balıklar vardır hep alış verişim çok oldu cana yakın insanlardır.

4. _Ceren_

_Ceren_

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Ceren Doğan
    Merhaba;
    evet ilanlara bakıyorum. ilk tercihim hobicilerden almak, ama uygun bir şeyler bulamazsam akvaryumcuya gidicem. Birkaç kişi özelden yazdı, sahibindenden de birini buldum(öneri üzerine) ama çoğu kişi istediğim adette vermiyor. minimum 20-25 diyorlar.. akvaryumum 160 lt(net) balıkları zorlamak istemiyorum, 30-35 alır senin akvaryum diyorlar :) aklım karışık.. Doğasan akvaryuma da internetten bakayım, çok teşekkürler..

5. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Ceren hanım doğasan akvaryumun internet sitesinde canlı sergilemez gidip görerek almanız lazım. 120 litre diye biliyorum en az akvaryum hacmi bir koloni için onlar satmak için demişler sakın sakın o şekilde alım yapmayın o akvaryumda o hacimde o sayılar çok çok üstünde . Bizlerde ilgilenelim yardımcı olmaya calısırız , alıcanız balık sayısı ve akvaryumdaki balık sayınız ve koloni şeklindemi yoksa yavrudanmı alıcaksınız belirtirseniz.

6. nahre25

nahre25

İsim:
    Erhan Balıkçı
    sarı prenses yavrusu satıyorum.

7. Armağan Bakırcıoğlu

Armağan Bakırcıoğlu

Yer:
    Üsküdar İstanbul
    İsim:
    Armağan Bakırcıoğlu
    6 Dişi Iceman im var 4 - 5 cm civarlarındalar hepsi dişi :) Eğer hala arıyorsanız bir erkek ekleyerek tüm dişi leri benden alabilirsiniz... Yada buradan yazımı gören, güzel damızlık bir erkek iceman'i olan varsa ben alabilirim :) Bu arada kadıköy civarındayım ben de...

8. turgayozcan

turgayozcan

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    turgay özcan
    Bende istediğin sayıda sarı prenses var ve istediğin sayıda veririm,ama Kadıköye gelemem ortak bir noktada buluşmamız lazım.
    Balıkların resimlerini yükleye bilirim. Birde 30 - 35 o litrede imkansız bende 26 adet var ve akvaryum hemen balık pisliği doluyor.
    1 e 3 d 50 tl
    1 e 4 d 60 tl
    2 e 6 d 90 tl
    2e 8 d 110 tl

Sayfayı Paylaş