1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarıprensesim neden ölmüş olabilir?

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde DRaqoN tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. DRaqoN

DRaqoN

İsim:
    Batın Hızgeçen
    Akvaryumu yeni silikonlamıştım kuruması için 24 saat beklemem gerekiyodu 4 sp mi kovaya aldım sadece kafamotorunu suya yerleştirerek havayı sağladım dışkılardan zehirlenme olmasın diye yemlemede yapmadım ve yattım sabah kalktığımda 3 sp fıldır fıldır yüzüyordu ama akvaryumumun en büyük en güzel dişisini ölü buldum sırtının üstü şişmiş gibiydi ve vücutu kaskatıydı ellediğimde sizce neden olmuş olabilir :por::por::por: :(:(

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Isı sorun olmuş olabilir. Kovada kullandığın suyu akvaryumdanmı aldın ?

3. keskinerkan

keskinerkan

İsim:
    Erkan KESKİN
    Sağlık sorunu varmıydı daha önce fatihin dediği gibi ısı sorun olmuş olabilir birde erkek kovanın içinde çok rahatsız ettiyse strestende olabilir

4. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Sağlık sorunu olacağını düşünmüyorum.Çünkü sağlık problemi olan balığın durup durup kovaya alınmasından sonra ölmesi garip.Büyük bir ihtimalle ısı sorunu ve bunun üstüne stres eklenmiş olması neticesinde hayatını kaybetmiş olabilir.

Geçmiş olsun,üzücü bir durum...

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Erkan abide iyi bir noktaya değinmiş. Erkeğin kovanın içinde dişileri rahatsız etmesi. 1 günde ısıdan ölüceği kanatinden vazgeçtim. Çünkü benim yavrularımda ısıtıcısız suda yaşıyorlarda sorun yoktu...

6. DRaqoN

DRaqoN

İsim:
    Batın Hızgeçen
    Arkadaşlar bursada hava 35 derece erkek te dişilerimden küçük herhangi bi baskı uygulayacağını düşünmüyorum.Normal bi balık ölüsü gibi değildi kaskatı kesilmiş ti sırtı şişmiş bi sekildeydi.

Sayfayı Paylaş