1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

SarI Prenses..

Başlığı 'Akvaryum Yemi Araştırma Portalı' kategorisinde zahara tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. zahara

zahara

İsim:
    muhammed özdemir
    Sarı prenseslerime bu yemi veriyorum ve yiyorlar ama tek tip yem olmasın diye bu küp şeklinde olan hap yem dediklerinden aldım ama küp olanları yemiyolar bende tek tip besliyorum.. Tavsiye,önerisi olan var mı? Bide havuç dilimi falan gibi meyve türü şeyler vermenin faydası \ zararı nedir? Şimdiden teşekkür:bilmem:

http://img62.imageshack.us/g/fgjqh.png/

2. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Balıklarınıza tek tip yem vermiyorsunuz. Yeşil yem bitkisel, diğeri proteinli yemdir. Sadece böyle bile beslenebilir sarıprensesleriniz.

Küp şeklinde olan yem sanırım kurutulmuş tubifeks. Eğer öyleyse balıklarınızın yiyebileceği şekilde küçük parçalara bölerek vermeyi deneyebilirsiniz. Belki olumlu sonuç alabilirsiniz.
    Kurutulmuş tubifeks ise elinizle kolayca parçalayabilirsiniz. Her ihtimale karşı bu işlemi çıplak elle yapmanızı tavsiye etmem ve sonrasında mutlaka ellerinizi bol sabun ile yıkayın.

Sağlıklı balıklar.

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  3. zahara

zahara

İsim:
    muhammed özdemir
    Verdiğiniz bilgilere teşekkür denycem:)

turqer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş