1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık ürünler ( Son Part ) - Uygun Fiyat

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde LostRua tarafından 3 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Herkese merhaba, elimdeki son malzemeleri satmak için son ilanımı açıyorum. Açıkçası evde bu kadarcık malzemeye bile yer kalmadı. Ailemde akvaryumun kapanmasını bekliyormuş şikayet etmek için. Aman nem kokuyordu zaten, yok kirli gözüküyordu demeye başladılar. :)

Açıkçası elimde su tamamlama üniteside var ama bu hobi ile bağımın tam kesilmeyeceğini bildiğim için hemde Mesut Abimin emeklerine değer biçmek istemediğim için onun haricindeki tüm ürünleri satmak en azından evde bir süreliğine yer açmak istiyorum. Hem ileride geri dönüşe yakışır bir şekilde malzemeler düşündüğümden dolayı bunları kullanma imkanımda olmayacak.

Fotoğraftaki ürünler haricinde elimde caribsea kayalar, caribsea special grade kumlar mevcuttur ihtiyacı olan arkadaşlar iletişim kurarsa onlarıda bir şekilde elden çıkarmak isterim.

Ayrıca tuz ve conch'da mevcuttur.

Tuzun kg'mını 4 TL'den ( Tuz reef crystal ) Conchunda tanesini 3 TL'den verebilirim.

IMG_0255.JPG

Osram Balast iki adet mevcuttur 15 TL ( Fotoğrafta özelliklerini görebilirsiniz )

IMG_0256.JPG

Etanj Duy, temini sırasında çok zorlanmıştım. Dıy armatür düşünenlerin kaçırmamasını öneririm adet fiyati 4 TL'dir 12 Adet mevcuttur.

IMG_0261.JPG

Su arıtma cihazlarına takılabilecek reçine kabı. 15 TL

IMG_0264.JPG

Magfloat az çok boyutu fotoğrafta anlaşılıyor 15 TL

IMG_0265.JPG

Newjet 1200 45 TL

IMG_0266.JPG

New Jet 3000 120 TL

Fotoğrafta görülen floresanlar 6-8 ay kullanılmıştır ( belki daha fazlada olabilir şu anda tarihleri karıştırıyor olabilirim) tanesi 10 TL den verebilirim. 4 ünüde alırsanız güzel bir borunun içinde kargosunu gerçekleştirebilirim.

Yukarıda ki fotoğraftada reçine kapları mevcuttur fotoğrafta gördüğünüz takımı yeterli miktarda hortum ile bağlantı aparatlarıda dahil bir şekilde 75 TL verebilirim.

İletişim için telefon numarası: 05370270372

Karakus bunu beğendi.
  2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Balastlar ve Magfloat satılmıştır. Geri kalan güncel.

3. jildrime

jildrime

İsim:
    yıldırım çetin
    Ürünler ve canlılar için çok teşekkürler çok memnunum

LostRua bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş