1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık 150x60x60 Mobilyalı Akvaryum ve ilangi Yellowlar

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Snowblind tarafından 7 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Merhaba Arkadaşlar,

Özel bir nedenden ötürü Tank ve balıklarımı elden çıkartmak durumundayım.Garajıma izolasyon yaptırdım ve oraya ufak bir üretimhane kuracağım zevkine.Ağustos da 5-6 çeşit balık grubuna girip keyfime göre üretim yapmak istiyorum.Ürettiklerimi satıp zengin olma hayalim yok.Zaten getirisi götürüsünden az olur bu işlerin malum :) Belirttiğim gibi özel bir nedenden ötürü eldeki ekipman ve canlıları satma kararı aldım.Konu ile ilgili bir dünya fotoğraf ve videoyu Yeni Tropheus Tank Kurulumu | Deniz Akvaryumu ve Tatlısu Portalı başlığında bulabilirsiniz.Kurulum aşamasından son durumuna kadar adım adım her evresinin görselleri ve videoları orada mevcuttur.

Tankı haliyle kargo yapma imkanım yoktur.Almak isteyen kendisi gelip almak durumunda.Yalnız tank çok ağır olduğundan dolayı 4-5 kişi gelinmeli.Bir ikinci el satış sitesinde tüm herşeye,tank+ekipman+dalga motoru+kafa motoru+filtre malzemesi ve balıklar için bir ilan verdim ve fiyatı da 1200 lira olarak belirledim.Bu fiyat tüm bu ekipman ve canlılar için dahi inanılmaz uygun iken akvaryumportalı için bu fiyatı daha da indirip,tüm seti ve canlıları 1000 liraya bırakıyorum.Bu rakamın altına inme şansım yoktur.Zaten sırf balıklar neredeyse bu rakam eder.

Arzu eden bana 0532 554 81 13 nolu telefondan ulaşabilirler.Her gün saat 10:00 - 22:00 arası arayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş