1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık 2 günlük Macro Aqua AS300P Protein Skimmer

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Bronzeheart tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bronzeheart

Bronzeheart

Yer:
    Bergama/İZMİR
    İsim:
    Ahmet Turan TUNÇYÜREK
    ÜRÜNÜ 3 GÜN ÖNCE TESLİM ALDIM(SIFIR). 60X45X45 OLAN AKVARYUMUM BU ÜRÜNÜN YANINDA OYUNCAK GİBİ KALDI.SUMP SİSTEMİM OLMADIĞI İÇİN ASKI OLARAK KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORDUM.RESİMLERİNİ AKLEYECEĞİM ÇOK KOMİK BİR GÖRÜNTÜ OLDU:)AKVARYUMA KURDUM MOTORU OKADAR BÜYÜKTÜ Kİ BALIKLARA YÜZECEK YER BIRAKMADI DESEM YERİDİR.ÇALIŞTIRMAMLA BERABER TABİRİ CAİZSE AKVARYUMUN İÇİNDE YER GÖK KARIŞTI:):)KUMLAR UÇUŞMAYA BAŞLADI,DEBİ ÇOK KUVVETLİYDİ.HEMEN SÖKTÜM TATLI SUYLA YIKADIM VE KUTUSUNA KOYDUM.
    AYLARCA ARAŞTIRIP ALDIĞIM ÜRÜNÜMÜ SATIYORUM SEBEBİ UFAK BİR SKİMMER ALMAK.TUNZE 9004 ALACAĞIM ANCA SIĞAR AKVARYUMUMA:):)
    ALAN KİŞİ PİŞMAN OLMAZ,AMA AKVARYUMU KÜÇÜK OLAN ARKADAŞ SAKIN ALMA DERİM:):) BUNU KULLANABİLMEK İÇİN EN AZ 500 LİTRE OLMALI AKVARYUM...
    NOT:KARGO İTİNALI GÖNDERİLECEK OLUP ÖDEMESİ ALAN KİŞİYE AİTTİR.

İrtibat tel:0 554 978 0108

2. Hector

Hector

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    emre ulupınar
    ps nin resmini yollayabilirmisiniz?

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bir de fiyatını yazarsanız çok iyi olur...:)

4. Bronzeheart

Bronzeheart

Yer:
    Bergama/İZMİR
    İsim:
    Ahmet Turan TUNÇYÜREK
    Haklısınız fiyat yazmamışım:D.İşlerimin çok fazla yoğun olduğumdan ürünün satışıyla bir türlü ilgilenemiyorum.Sahibinden de 300 TL olan ilanım,burada gerçekten'de işinin görülmesini istediğim hobici ye 250 tl ye vereceğim.Ürün bana bi heyecanla 425 liraya gelditemo26 Yapacak birşey yok bu cihazı kar yapmak için satmıyorum bilginiz olsun.

5. Bronzeheart

Bronzeheart

Yer:
    Bergama/İZMİR
    İsim:
    Ahmet Turan TUNÇYÜREK
    Ürün gün itibariyle satılmıştır.Kalabalık yapmaması için kilitlenebilir.:)

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Alana hayırlı olsun kilitlendi...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş