1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Akvaryum Full Set

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde EmirSol tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. EmirSol

EmirSol

İsim:
    Emir Solmaz
    Uzunluk 70 cm
    Genişlik 30 cm
    Yükseklik 40 cm

Dc akvaryum Bombeli Üst kapağı sert plastik

2 adet Isıtıcısı + Dış Filtre Motoru + Atman Otomatik yemleme makinası + Champion Çift çıkış hava motoru + champion Küçük iç Filtre + 35 CM UZUNLUĞUNDA 17 CM YÜKSEKLİĞİNDE ORTASI DELİKLİ Kütük+Beyaz toz kum Hava taşları süs taşları yavruluğu 15 cm lik yavru akvaryumu vs vs ....

Elodea 15 20 kök Elodea bitki adını bilmedigim 2 3 çeşit daha bitki akvaryumu sarmış durumda

BALIKLAR =4-5 kILIÇ KUYRUK,1 Büyük Melek ,10-12 Neon, 3,4 lepistes, 20 CM uzunluğunda Vatos , Karışık yavrular

Toplam = 250 TL Burdan msj atarsınız.

2. EmirSol

EmirSol

İsim:
    Emir Solmaz
    Cevap: Satılık Akvaryum Full Set

Sera marka Ph dengeleyici Sera marka Bakteri Önleyici + Beyaz benek İlacı Yosun Önleyici İlacları herşeyi vardır Eksiksiz Full settir İstanbul-Göztepe İsteyen arkadaşlar Görebilir.

3. EmirSol

EmirSol

İsim:
    Emir Solmaz

Arkadaşlar ben Piyasa fiyatlarını bilmedigim için bi fiyat yazdım Sizde Olurunu yazarsanız 3 aşşağı 5 yukarı Ortalama bir fiyata veririm yer sıkıntısı yaşıyorum saygılar

4. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan

Usta yanlış anlama ama bu fiyat braz çok gbi ben almayı düşünürm ama 1 metre akvaryumlara ve ekipmanlara bu fiyat diyorlar.

5. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Toptan satışmı tekli satış varmı ?

6. EmirSol

EmirSol

İsim:
    Emir Solmaz

arkadaşlar fiyat 200tl sondur Tekli satış yok toptan bütün malzemeleriyle birlikte verilicektir ACİLDİR.

Sayfayı Paylaş