1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Balık

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde EmrullahDincol tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. EmrullahDincol

EmrullahDincol

Yer:
    istanbul
    İsim:
    emrullah21
    Elimde fazladan yosun yiyen balik var ve benim Akvaryumumda yusun yok. aç kalmasın die satiyorum M boy cizgili.

20150804_231854.jpg

Fiyat bilmiyorum ucreti konusulur.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 5 Ağustos 2015
  2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Balık clown tang. Bence balığa nori yosunu ve pul yem yedirmeye çalış. Ya da bedavaya bu balığa bakabilecegine inandığın birine ver. Çünkü balık çok yakında yem yemezse ölecek.

TencoMelih, Nadir, YMR_AY ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. EmrullahDincol

EmrullahDincol

Yer:
    istanbul
    İsim:
    emrullah21
    Pul yem herseyi denedim olmuyor. Yemiyor

4. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Aldığın yere götür tanıdıksa, ölmek üzere hayvan.

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bu balık bu sekilde satılamaz bilgin olsun. Canlı bu hale gelene kadar niye bekledin, madem yem yemiyor yakalayıp aldığın yerden başka bir canlı ile takas etseydin.

Kötü ama ders çıkarma bakımından iyi bir örnek. Balık yem yemiyorsa mutlaka erken davranılmalı ve yukarıda yazılanlar gibi müdahale edilmeli. Tecrübe üst düzey hobicileri bunun dışında tutuyorum tabiki.

ka2n ve Nadir bunu beğendi.
  6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Satış ilanını kilitlemiyorum buradan bir şekil bu konu hakkında yardım al diye.

7. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Son çare. Çıkartıp balığı şırıngayla beslemeye çalışın (iğnesiz) yemi bulamaç yaparak verebilirirsiniz. 2-3 güne gidecek yoksa.

8. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    Şırıngayla besle yapamam dersen gönder birine tek çözüm ölecek yoksa

Stress gideren ilaçlar var birde ondan at bence suya camları temizleme

Temel abinin yaptığı mamadan varsa elinde onun içine nori ile hamur yap ver

EmrullahDincol bunu beğendi.
  9. EmrullahDincol

EmrullahDincol

Yer:
    istanbul
    İsim:
    emrullah21
    Balik düzeldi yem geçirdim donmuş yemi cama yapistirdim oda yemeye başladı

10. EmrullahDincol

EmrullahDincol

Yer:
    istanbul
    İsim:
    emrullah21
    Veysel bey. Balik satmak deil amacim bu balik 4 aydır bende benim su değerlerin iyi olduğu için suan yosun yapmio 1 haftadır yedirmeye uğraşıyorum yemio bende fiyat bilmediğim için actim konu varmi veysel bey bu fiyat belirlemismiyim. Konu kilitlemekle elinize bisi geçmez bunu bilin. Balik hediye de ederim yani biri düzgün msj atsaydı hediye ederdim 1kisi aranizda guzel msj atmış siz sadece biz herseyi biliriz dionuz baskada bisi yok

11. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    selam
    dilerseniz toparlanıncaya kadar kendi tankımda misafir edebilirim emrullah bey canlınızı 0535 288 82 16 numaram isterseniz telefonda konuşalım

12. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Emrullah Bey düşünün ki bu balığı siz aldınız ve 2 gün sonra öldü?? Biz burda alanı da satanı da düşünmek zorundayız. Arka planda çok fahiş fiyatlı ilanları yayına almadığımız gibi çok düşük satanları da uyarıyoruz bakın bu ürünün fiyatı budur bu fiyattan satmakta eminmisiniz diye. Her koşulda sizleri düşünmeye çalışırken ithamlarınız hoş değil.
    Clown tang sadece ve sadece yosunla beslenen bir balık değildir Sorunsuz ve yeme alışan bir clown diğerlerine yedirmez bile. Evet bildiğimiz konularda bilgiçlik taslarız ve burda alıcıyı da satıcıyıda birbirine düşürmeyiz. Kaldı ki Veysel ilanınızı yayından kaldırmadı yardım alın diye açık tuttu. Öneriler doğruldusunda balık kendine gelirse satışa veya hediyeye herneyse tekrar koyarsanız.

burak ozu, corax, veysel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Emrullah bey ben her şeyi biliyorum diye bir olay yok burada, başlık satılık balık değil mi? Bu konuyu bu sekil satılik diye açacağınıza farkli bir başlıkta yem yemiyor diye yardım isteseydiniz bu sekil cevap gelmezdi değil mi.

Ben bu hobide yuzde beşlik bir seviyede bile değilim bilgi ve birikim olarak bunu her zaman söylerim.

Onun için nafile gerginliklere gerek yok.

Ayrıca art niyetli kadar fazla ilan geliyor ki çoğu yönetim tarafından onaylanmıyor bunları hepimizi korumak adina uyguluyoruz. Siz bunları görmüyorsunuz bile.

utkukara ve corax bunu beğendi.
  14. EmrullahDincol

EmrullahDincol

Yer:
    istanbul
    İsim:
    emrullah21
    Tamam sıkıntıya gerginliği gerek yok balik hediye ettim benim amacim satmak deil hobici vi arkadaştan aldim fiyatini hatirlamiorum 150. Almış dim hatirlamiorum

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  15. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Mesele fiyat ya da balığın durumundan ziyade, tavrınız. Burda herkes size yardımcı olmaya çalışıyor, önce bunu idrak etmeniz lazım.

utkukara, YMR_AY, JOEBLACK73 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. EmrullahDincol

EmrullahDincol

Yer:
    istanbul
    İsim:
    emrullah21
    Arkadaşım baligi ben beslemeye başladım ve bugün hediye. Ediorum bi sikinti yok savunma ada gerek yok kimseyi.

17. EmrullahDincol

EmrullahDincol

Yer:
    istanbul
    İsim:
    emrullah21
    Konu Kilit arkadaşlar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş