1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Canlılar Ve Hediye Canlı Kayalar

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde mete34 tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mete34

mete34

Yer:
    istanbul
    İsim:
    mete-kara
    Herkese merhaba arkadaşlar

Akvaryumu tatlı suya çevireceğim için elimde kalan canlıları toplu bir şekilde satıyorum ve yaklaşık 15-20 kg canlı kayayıda yanında hediye olarak veriyorum.

Akvaryum ve canlıların sağlıkları ile ilgili herhangi bir sıkıntıları yok 200 Litrelik akvaryumda az canlı beslediğim için protein skimmer bugüne kadar hiç kullanmadım ve yaklaşık 5 aydır hiç su değişimide yapmadım ve su pırıl pırıl, kumun ve canlı kayaların ne derece canlı olduğunu anlatabildim umarım.

Telefon numaramdan ulaşabilirsiniz (mete - 0532 402 16 17) forumda devamlı online değilim. Ciddi alıcı arkadaşlar irtibata geçerse video veya resimleri çeker gönderirim.

Yer : İstanbul / Avcılar

Canlıların Listesi:

- 2 adet Eş Clown Fish (L - ML) 1 senedir bendeler

- 1 adet Bangai Cardinal (XL) 1 senedir bende, dahada büyeyeceğini sanmıyorum

- 2 adet Doktor Karides (L) 1 senedir bendeler (devamı doğuruyorlar)

- 1 adet Boksör Karides (L) 7-8 aydır bendeler

- 1 adet Chromis (m) 7-8 aydır bende

- 1 adet teke karides (m) 7-8 aydır bende

- 1 adet deniz kestanesi var ama onu bulamadım biryerlere saklanmış heralde

- Snaillerin sayısını şuanda bilmiyorum 15 tane atmıştım akvaryuma, yavrularıda var artık kumun altından kaç tane çıkarsa.

- Yukarıda belirttiğim tüm canlılar için istediğim fiyat 300 TL. (zaten değerleri bu almak isterseniz) ve yanında 15-20 kg canlı kayayı veriyorum.

- Canlı kum için ayrı fiyat yazıyorum (yaklaşık 25 kg 75 TL) çünkü tatlı suda yıkayıp kullanabilirim ama canlılara yazıktır, alacak kişinin canlı kuma ihtiyacı olursa piyasa değerini yazdım (kayaları kaldırdığınızda salkım saçak tüp kurtları kök yapmış durumda)

- İhtiyaç olunursa akvaryumdaki suyuda verebilirim yakaşık 200 litre, akvaryumumda herhangi bir zararlı canlı bulunmadığı için su kullanılabilir.

2. mete34

mete34

Yer:
    istanbul
    İsim:
    mete-kara
    Canlılar verildi. ilan pasiftir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş