1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Carpet Anemon Türü

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde efb1 tarafından 24 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. efb1

efb1

Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    Carpet anemon satılık. Anemon fiyatı 100 TL, benim akvaryumda baby anemonlar dahil 5 adet anemon olduğundan fiyatını uygun yazdım. Satılık Anemon için bana bu ilandan veya özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

satılık carpet anemon.jpg

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 24 Şubat 2016
    tristan bunu beğendi.
  2. efb1

efb1

Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    Merhaba mesaj içeriği neden değiştirildi konu ile ilgili bilgi verebilir misiniz teşekkürler
    Carpet anemon 100tl akvaryumda baby anemonlarımda dahil 5 adet anemon olduğundan fiyatıda uygun yazdım

2 adet carpet anomon satılıktır her biri 100tl

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 26 Şubat 2016
    kaninez bunu beğendi.
  3. Akvaryum Portalı

Akvaryum Portalı

İsim:
    Akvaryum Portalı
    İlan düzenleme nedeni;

1. İlan başlığı ilan içeriğini yansıtmalı. Tek kelime ilan başlığınız içerik yansıtmıyordu.

2. İlanın mesaj kısmında canlı veya malzeme hakkında açıklayıcı bilgi olmalıdır. İlan içeriğiniz çok kısa meta açıklama olmadan bırakılmıştı.Halen de bilgi kısmı eksiktir.

3. İlanlar 7 günden önce güncellenemez. İlanınız dün ve bugün güncellenmiş durumda.

4. İlanlar onaya düşer ve kontrol edilir, ilanınızı silmek yerine toparlayıp yayına açtık, ilanlarınızın onaylanması için bu konulara özen göstermenizi rica ederiz.

tristan ve corax bunu beğendi.
  4. efb1

efb1

Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    Merhaba bilgi için teşekkür ederim
    İlan kuralları hepimiz için geçerli bu gibi bir durumda ilan sahibine bilgi verilmesi yada ilan yayınlanırken onay verilmeden önce bir uyarı olması sanırım daha uygun olur
    İlanın güncellemesi içinde haklısınız forum kuralı gereği güncelleme 7 gün sonra yapılıyor ama ikinci bir canlıyıda eklediğim için aynı ilanın mükerrer olması gibi algılanıcağından aynı ilana ikinci aynı tür canlıyı ekledim
    Konu ile ilgi polimik yaratmak veya konuyu uzatmak gibi bir niyetimde yok yanlış anlaşılmasında gerekirse ilanıda yayından kaldırabilirim verdiğiniz bilgi içinde teşekkür ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

tristan ve omkur bunu beğendi.
  5. efb1

efb1

Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    Bir anemon yeni sahibine teslim edilmiştir diğeri için ilan güncel

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş