1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Deniz Akvaryum-Yandan sumplı-sıfır

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde brkfrt tarafından 19 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    Selamlar arkadaşlar,
    Bildiğiniz üzere yılan hikayesine dönen bir akvaryum kurulumum var. Taşınacak olmamızdan bir türlü kurmak nasip olmadı, pico akvaryumun da etkisi var tabii. Evde boş boş duracağına satılsın bari, biliyorum bir daha toparlamaya kalktığım da belki bunun 2 katı harcayacağım ama yeni evin durumu da belli değil, kısmet artık.
    Akvaryum hiç kullanılmadı, sump kısmını net 20cm olarak şekilde ayarlamıştım, içine nac6 sığıyor. Herhalde diğer bütün protein skimmerlar da sığar.
    Akvaryum: 70-60-50h
    1cm cam kalınlığı ve sehpası.
    Sump: Yandan 20-60-50h
    Akvaryum iç: 60:50:50h
    Malzeme olarak: Bubble magus Nac6
    Eheim 3000 compact kafa motoru
    ************ 10L kum.
    4*24w armatür, tridonic atco balastlı, lambalar ati ve giesseman, 2 tanesi 5 iki tanesi 2 aylık.
    Kafa motoru geri dönüşü çift çıkışlıdır. Her şey hazır fişe takılıp çalıştırılır.
    Hepsine, 800 lira istiyorum. Malzemeleri ayrı satmıyorum. Sadece akvaryumu almak isteyene 375 lira.
    Bahçelievler-Bakırköy taraflarına yakın yerlere taşıma da yardım ederim, yani gelirsiniz ben sizi arabayla bırakırım, beraber taşırız.

2. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    İlan günceldir. Henüz su değmedi. Taşıma konusunda söylediğim gibi yardımcı olurum.

3. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    İlan günceldir. İstanbul içi tercihimdir.

4. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    Güncel

5. halituzun

halituzun

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    Halit UZUN
    Ne kadar üstad?