1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık elde kalan ekipmanlar

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde suret tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Aquamedic Turboflotor 1000 Blue, 7 aylık. Teleskop'dan garantili 450 tl faturası var. (200 TL)

Sera 300 watt ısıtıcı, 7 aylık, 85 tl faturası var, (50 TL) Resimdeki gibi koruyuculu modeldir, Sera markadır.

Akrilik Akvaryum 120x60hx50 , sehpası yok, 750 tl faturası var,
    2x39 watt mavi, 1x39 watt beyaz Red Sea T5 lambalı + 2 Red Sea yedek lamba daha (200 tl)

Sera Feed a plus otomatik yem makinası, 6 defa yemleme zamanı ayarı vs.. 100 TL

Herhangi bir şey alana Kepçe veya kaya maşası hediye

2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Cevap: Satılık elde kalan ekipmanlar

Ek olarak alıntı ile forward :

Akvaryum suyu ihtiva eden balkondaki sump'ın içinde 30 kiloya yakın sadece bakterilerin yaşadığını düşündüğüm ve tekrar canlanabileceğini ümit ettiğim bir miktar mercanlar ihtiva eden ölmüş canlı kayalarım takribi 30 kilo olup ederi 100 tl'dir, sahibinden satılıktır.

3. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Burak abi canlı kayaların fotoğraflarını da koyarsan satış için daha etkili olur.

4. ikaros

ikaros

İsim:
    Fevzi Kurtalan

burak ben kayaları almak istiyordum biliyorsun.
    fakat suda ölmüş canlılar nedeniyle benim akvaryuma eklersem amonyak ve nitratı yükseltmesinden endişeliyim.

5. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Kürleme yapmadan kullanamazsınız, iyice öldürüp kürlenmeden herşeyi patlatır.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Sayfayı Paylaş