1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Fraglar

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde Collector tarafından 19 Nisan 2019 başlatılmıştır.

1. Collector

Collector

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Yağız
    Ressimlerde oynama,filtre vs yoktur canlıların ressimleri t5 altında çekilmiş orjinal renkleridir.Akvaryumda flatworm nudi gibi zararlı canlılar bulunmamaktadır ki en hassas en dikkatli olduğum konu budur.Canlıların tamamı yıllardır bende olan kendi canlılarım dün alınıp bugün fraglanmış canlılar değiller.tamamının ana kolonilerininde ressimlerini paylaşıyorum.Kullandığım frag taşlarının tamamı aynı boyutta küçük boy frag taşları değil orta boy frag taşlarıdır canlıların büyüklüklerine burdan fikir yürütebilirsiniz.fraglarken cesitli formlarda her keseye göre olacak sekilde fragladım.Onceki ilanda cok enteresan assagılara bakılmıyor ne yazıkki ilk ilan mesajınıda duzenleyemedigimden guncel canlılarla buradan devam ediyorum

İletisim wapp veya arama : 0553 424 63 43 Yağız (oglen 12 den gece 2 ya kadar istediginiz saatte arayıp mesaj atabilirsiniz)

Teslimat : Kargo yok malesef Bakırkoy/bahcelievler/florya civarı elden teslim

Stellata

Gayet buyuk fraglar aslında frag degilde koloni denecek kadar buyuduler artık

son 1 adet kaldı 125tl

Bunun ana kolonisi bidaha cekmeye gerek duymadım arkada gorunuyor zaten

Forest Fire digitata

En ustte grup olarak daha sonra tekli ressimleri geliyor hepsinin formu cok guzel renklerden ve poliplerden belli ediyorlar zaten kendilerini

EN SOLDAKİ FOREST FİRE DEGİL DUZ KIRMIZI DİGİTATADIR

Fİyatlar soldak sırasıyla

75- 150- 125 - 100- 125

Detaylı yakın cekim ressimler

Ana koloni

German blue digitata

Tam rengini almıs boyutları ve dallı yapılarıyla cok guzel gorunen fraglar

3 adet var

fiyarlar soldan sırayla

75 - 125 - 200

Ana koloni

Chalice

kiremit rengi sarı gri reainbow bi chalice

1 adet var ressimde kucuk gibi gorunsede boyutu 2 frag tasının birlesimi kadar yani gayet buyuk bir canlı

Fiyat 150 tl

Undata

Gelelim undatalara 2 farklı tur var hepsi frag taslarını sardı koyulacakları tası sarmaya hazır canlılar

Adet 100 tl

Bonsai

Koyu mor govdesi fosforik yesil polipleriyle tamda olması gereken orjinal renginde 3 dallı 2-3 cm lik bir frag.Tasını sarmaya coktan basladı 1 ay icinde boya gitmeye baslar

1 adet var

Fiyat 100 tl

Ana koloni

Dasiy polip

Tek frag var tasını bosluksuz tamamen sardı

75 tl

Milka

Her bir dal isaret parmagından daha kalın sagda solda gezen ince dallı bakımsız milkalardan degil her frag ortalama yumruk kadar

2 adet var

adet 100 tl

Ana koloni

Sohal tang

**** boy dejardini sailfin tang finleri açınca yemek tabağına yakın oluyor boyutu zaten hayvan bundan dahada fazla büyümüyor [​IMG] herhangi bir saglık problemi yok sohalle aralarında durup dururken mevzu cıktı ve mevzu giderek derinleşiyor ikisinden birine bir zarar gelmemesi acısından satmak zorundayım

Fiyat 450 tl

(canlının kendi resmidir)

Multicolour favia

Diger favilardan zorluk acısından bir farkı olmasada renklerinden dolayı değerli bir canlı

Ustte ana kolonisi altında fragı duruyor

1 Adet kaldı

250tl

2. nihatyenihançer

nihatyenihançer

İsim:
    Nihat Yenihançer
    Çok detaylı anlatıp,özenli iş yapmışsınız. Elinize, ağzınıza sağlık.

Sayfayı Paylaş