1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık hazır akvaryum.

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde muzaffer6292 tarafından 5 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. muzaffer6292

muzaffer6292

Yer:
    bursa
    İsim:
    muzaffer buldag
    İyi günler. .120*70*48 Ölçülerinde.
    2 Adet Tunze 6015 akıntı motoru 2 aylık 160 tl.
    1 Adet Seıo M1100 Akıntı motoru 1 yıllık 100 tl.
    1 Adet sumptan tanka basan kafa motoru Laguna saatte 3700 lt. 450 tl.
    1 Adet Schuran sump + Ehıme 1250 ps motoru 1650 tl. 2 yıllık (ANCAK İÇ FİLİTRELER 3 ADET BEYAZ 1 ADET YEŞİL SÜNGER FİLİTRELER 2 AYLIK. EHIME DA 2 AYLIK YENİ DEĞİŞTİ)
    2 Adet metal halide armatür Pelsan marka 150w 1 aylık 140 tl
    2 Adet odysee 150 w 20.000 k MH ampul 1 aylık. Akvaryumcuda sıfır 1 adet 150 tl. 300 tl.
    1 Adet Wave box (Taşırma).300 tl.
    1 Adet eskiden elimde olan Maxı-jet Ps 140 tl.
    Tank maliyeti şimdi yaptırtmaya kalksanız 450-500 tl civarıdır.Belkide fazlası bilemiyorum.
    Profil dolap fırın boya kaplama enufakbir kabarma yok. 480 tl.
    4 adet canlı kum 4*55= 220 tl
    40 kg civarında kaya.Net fiyat yazamıyorum karışık olduğu için.25 kg civarı 7 tl lik geri kalanı 11 tl olması lazım .
    2 adet mushroom.
    1 adet star polip.
    En güzeli 1 adet Snowflake müren sonderece sağlıklı 1 yılı aşkındır bende. sahibindende benzer cinsine 8.000 tl istiyorlar. Bendeki Snowflake aynı boylarda 60-65 cm boyunda. (Ona fiyat dahi biçemiyorum )
    Canlılar ve kayalar hariç 4.390-4.440 tl arası maal oldu ki inanın bu az yapılmış bir hesap.2 haftalık Kh testi XXL coral. ve 4 kaşık kullanılmış Coral X. Bunlara rakam yazmıyorum haliylen.

Satıp kar yapmak gibibir amacım asla yok.Bedava verme durumumda yok. İşine yarayacak bir dostumuza 4.000 -5.000 lira vermeden hazır çok daha aşağı fiyatlara alabileceği bir akvaryum.
    Aklımda hiç bir rakam yok.Yani sizlerden rakam bekliyorum.
    Sıfırını 140 tl ye aldığım PS i tek satabilirim. Söz veremiyorum ama belki mürenide tek satabilirim.
    Lütfen araştırın boşu boşuna servet harcamayın.Akvaryum şuan çalışır durumda. Resimleri ekliyeceğim.Satma sebebim hobiden çıkmak değil ancak ilgilenemiyorum ilerliyen zamanda yavaş yavaş 1.000 lt üstü bir tank kurmak isitiyorum.

2. muzaffer6292

muzaffer6292

Yer:
    bursa
    İsim:
    muzaffer buldag

Başka resimlerde ekleyeceğim.

3. muzaffer6292

muzaffer6292

Yer:
    bursa
    İsim:
    muzaffer buldag
    Zararına vericem diyorum yok mu ? :koptum:

4. ailton

ailton

İsim:
    murat baslik
    Merhaba muzeffer bey. Uygunsa tunze6015 lere 100Tl ye talibim. 05437816709

5. muzaffer6292

muzaffer6292

Yer:
    bursa
    İsim:
    muzaffer buldag
    Murat bey teklifiniz için teşekkür ederim ancak tek tek satmam inanın çok zor çünkü şuan akvaryum çalışır vaziyette :nazar: Ancak bu sayfadan bir kaç arkadaş parça parça aynı anda alım yaparsa ozaman olabilir.Lütfen yanlış anlamayın

6. muzaffer6292

muzaffer6292

Yer:
    bursa
    İsim:
    muzaffer buldag
    Yukarıda yazan rakamlar benim istediğim rakamlar değil.!!!!! Bana olan maliyetleri...Sizler bana fiyat teklifinde bulunucaksınız arkadaşlar yanlış anlaşılmasın !!!! :)

7. freestylee

freestylee

İsim:
    Osman G.
    Hocam bu hobiye merak sardım ancak yeterli bütçem yok size 4500 e mal olan bişeyi en azından 2000 gibi bi rakam (yarısından bile daha aşşağısı) bile benim bütçemi aşıyor bence arkadaslarda o yüzden cevap yazamamışlardır ancak akvaryumunuza aşık oldum desem yeridir :(

Sayfayı Paylaş