1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Kırmızı Montipora Plate, Fosforik Mantarlar Fiji Kayası

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde Burcu tarafından 18 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yer açmak için... Üzerinde 30x20x20H boyutlarında, kırmızı montipora plate ve sayabildiğim 50 adet bordo ve fosforik yeşil mantar bulunan fiji kayası. 250 TL Satmadan önce 4-5 mantar çalmış olabilirim :) İstanbul Anadolu yakasından teslim edilecek.

ali.iksir bunu beğendi.
  2. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Burcu Hanım burada bir canlıyı alacak yerim yok da, frag satmayı düşünür müsünüz? Yapıştırma işlemleri bana ait kurmanız yeterli:)

3. Plate istersen frag var, ama bu havada nasıl gelir bilemem. Bir kere boluya göndermiştim, öldü canlı. :( Mantar istersen denerim...

Düzenleme: 18 Ocak 2016
  4. Güncel :)

5. haves

haves

Burcu hanım frag olarak fiyat nedir acaba ?

6. Lütfü Bey, frag olarak Kaan da istedi ama kırmaya kıyamıyorum açıkçası. Ya bu şekilde satılsın diye beklicem, ya da yeni tanka transfer edicem.... daha önce kırılan parçalardan yaptığım fraglar var küçük, onlardan alabilirsiniz isterseniz. 5-6 cm kadar fraglar.

7. haves

haves

Burcu hanım benim tankı biliyorsunuz su değerlerini ideal su değerlerine getirdim bu canlı zor bi türmüdür o kadar zor bir tür değilse alıp denemek istiyorum

8. Doğru aydınlatma ve su değerlerinde, zor bir tür olduğunu düşünmüyorum. Aşağıdaki gibi daha önce yaptığım küçük fraglar var. İstanbuldaysanız bunlardan alıp bir deneyebilirsiniz. Çabuk büyüyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Güncel 200 TL

10. haves

haves

Burcu hanım tamamdır o zaman satışınız devam ediyorsa eğer kJppEy.jpg bu frağı alıyım sizden müsait olduğunuz bi zaman 35 tl doğrumudur ?

11. 20 TL verseniz yeter, o da emek parası olsun. Akvaryumunuz/kurulumunuz yeni, ilk mercan indirimli olsun ;) Bu arada benden mercanla beraber alacağınız suyu da eklemenizi tavsiye ederim...

YIKIKTEMO, veysel, mekatronik ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. haves

haves

Teşekkürler Burcu hanım :) sizden aldığım suyuda eklicem müsait olduğunuz bi günde sizden teslim alıyım ben küçükyalı tarafındayım neresi size uygunsa oradan teslim alabilirim.

13. Yarın akşam bostancı civarından teslim edebilirim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. haves

haves

Tamamdır anlaştık Burcu hanım.

15. İletişim için telefon gönderebilirseniz akşam haberleşelim Lütfü Bey.

16. Satılmıştır, ilan kapanabilir...

YIKIKTEMO bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş