1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Komple Akvaryum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Alparslan tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Arkadaşlar akvaryumu satmamın sebebi onun bulunduğu yere yavrular için boylandırma seti yapacağımdan.
    Yalnız içindeki powder blue "Paşa" ve desjardini sailfin tang balıklarımı benden daha iyi bakacağından emin olduğum için Ateş abime ayırılmıştır artık balıklara o bakacak.

Akvaryum ölçüleri 165x80x60h sumplı tatlı su bölmeli ve sessiz vanalı durso sistemli.
    Protein skimmer: Atb intern deluxe protein skimmer.
    Armatür: 400 watt mh.
    Armatür: 160 cm uzunluğunda 6x54 watt t5.
    Dalga motoru: 2 tane sicce voyager 2.
    Kafa motoru: 2 tane new-jet yeni seri siyah 3000.
    Isıtıcı: Eheim jager 300 watt
    100-150 kg civarı çoğu plate kayalar.

İlk kurulduğu zaman...:)

ozgun_cyprus, g_olter, helios2007 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Alpi hayırlı olsun kararın.
    Fiyatları da yazsan mı?
    Belki almak isteyen falan olur da satarsin :)

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi alıcısı çıkarsa benle anlaşamasa kimse ile anlaşamaz üçe beşe bakmadan kafamdaki projeyi gerçekleştirmem gerek...

helios2007 ve Pennywise bunu beğendi.
  4. sinsitilki

sinsitilki

Yer:
    Kadıköy
    İyi satışlar Alp kardeşim... :)

5. 0532 221 00 44 arasanız konuşalım Alp bey

KRMTRN

6. Alparslan kaya lazım ama parca parca satarmısın yoksa toplumu vereceksin teşekkürler.

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bende kaya çok.:)
    Kuru mu canlı mı lazım ve ne kadar lazım...

helios2007 ve Adnanisanur bunu beğendi.
  8. Alparslan durumu şöyle ozetleyeyim kardeşim ben senin youtube daki videolarını izledim biraz araştırma yaptım yaptığın dıy islemleri gördüm bazı projelerinde deniz suyu kullandığını gördüm ve gaza geldim ben bandırmada ikamet ediyorum malum deniz kıyısı sıvadım kolları bir dıy skimmer yaptım biraz olu mercan vardı elimde onlarla bir kurulum yaptım niyetim bir kaç Anemon ve palyaço beslemekti denizden su aldım ve start verdim simdi iki deniz kestanesi bir kırmızı bir yeşil domates Anemon bir adını bilmediğim oda bizim bölgeden denizden çıkma bir Anemon ve dört adet karides var akvaryum ölçülerim uygun diil 60 litre falan sistem 1 aydır kayıpsız çalışıyor tuzluluk 1023 ph 8.0 bildiğim bunlar sumpta skimmer mercan kırığı ve booball var baktım canlı kayasız bisiye benzemiyor bende ilanını görünce sordum simdi bana kurumu lazım canlımı teşekkür ederim simdiden.

cesur bunu beğendi.
  9. Resim veya video kayamiyorum telde resimler var ama benim telefon yükleme yapmıyor tapatalktan, watsap falan varsa resim var telefonumda

10. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Adnan abi kuru yaş fark etmez de Balıkesire kargo çok tutmaz mı...?

11. Kargoyla diilde İstanbul da arkadaşım var elden aldırırım diyordum gerçi hoş onuda aramadım dahada fiyatı nasıl oluyor kilo hesabı dimi

12. Alparslan dönmedin

13. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi fiyatı kilo hesabı ile olanlarda var dev gibi plate olanlar da var yani kilosu 5 tl olan da var 20 tl olan da var, hepsi seçme kayalar nasıl olacak bende bilemiyorum...:)

Adnanisanur bunu beğendi.
  14. 50 litre bi akvaryuma kac kilo almam lazım o 5 TL liklerden

15. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Beş kilo...

16. Elden almak istersek nasil nerde olur Alparslan seninde kafanı sisirdim biraz ama kusura bakma.

17. tequiero

tequiero

İsim:
    mustafa kumkale
    yeni bir akvaryum kurmayı planlayan arkadaşım için böyle bir akvaryumu komple alarak başlatmak istiyoruz. fiyat için düşündüğünüz miktarı öğrenebilirmiyim. numaram 0542 258 08 80 açık olarak yazmak istemezseniz bu numaraya msj da atabilirsiniz. dönüş yaparsanız sevinirim

18. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    165x80x60h ölçülerinde sumplı, tatlı su bölmeli, sessiz vanalı durso sistemli, ağaç masası ile birlikte 400 tl, kafamda ki projeyi gerçekleştirmem için acil yer açmam lazım, o yüzden bu fiyata veriyorum...:)

helios2007, basma tulumba, ka2n ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  19. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Bedavadan biraz pahalı.
    Yerim olsa hiç düşünmem alırım.

Alparslan bunu beğendi.
  20. Alparslan

Alparslan

Yer: