1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Palyaço Balığı (Üretim)

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Satılık palyaço balığı ilanında bulunan palyaçoları bildiğiniz gibi bir süredir üretmeye çalışıyordum. Elbette daha birçok farklı tasarımda palyaço yavruları almayı hedefliyorum. Mevcut yavrular içinden gelişenleri kendimce eşleştirerek buradan videolar aracılığı ile tanıtıp satmak istiyorum. İlgili üretim konusu aşağıdadır.

http://akvaryumportali.com/threads/palyaço-balığı-Üretim-yaşananlar.18344/

Video içindeki satılık palyaço balıkları arkasında cetvel görebilirsiniz, boyut hakkında size fikir vermeye yardımcı olur ama buradan yavruların 2,5-3 cm civarı küçük olduğunu, bu yavruların aşağı yukarı 95 günlük olduklarını belirtmek istiyorum.

Benim bakış açımla alınıp beslenecek ve büyütülecek olan yavruların çok genç olması hobici için avantaj. Tabii bazı arkadaşlar boyuta bakıyor ama farklı düşündüğümü belirtmem gerek.

Balıkların yem seçiciliği ortadan kaldırılmıştır, iştahları, formları, görünümleri ve sağlıklarına sonuna kadar kefil olduğumu belirtmek isterim.

Balıkların fiyatlarını belirlemek zor bir iş farkındayım ama buradan bu balıkların değerli tür olduğunu, satılık palyaço balığı bireylerinin black photon ve saf kan A percula kanı ile harmanladıklarını belirtmek istiyorum.

Gönderim konusunda elden teslim tercihimdir, otobüs ile gönderim uygun olduğu sürece duruma göre yapabilirim.

VİDEO NO 1: Onyx picasso percula çifti. 360 TL - SATILDI

VİDEO NO 2 : Sumo black ice snowflake yavru çift. 580 TL - SATILDI

VİDEO NO 3 : C-quest Onyx percula çifti. 130 TL - SATILDI

VİDEO NO 4 : Half Onyx Percula Çifti 110 TL - SATILDI

VİDEO NO 5: Black Photon Onyx Percula çifti 100 TL - SATILDI

Düzenleme: 16 Mart 2015
  2. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
    Hayırlı satışlar Temel Abi,..
    Standart percula satışı yok mu :)

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. argento76

argento76

Yer:
    istanbul
    İsim:
    bülent
    Hayırlı satışlar Temel bey. Umarım Gönlünüze göre olur..

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Yerim ben bunları :) Özellikle 4 numaradakilere bayıldım.Hayırlı satışlar Temel hocam.İnşallah yeni sahipleride onları en az sizin kadar severler.

5. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Hayırlı satışlar Temel snowflake yavru var mı

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yakında bu sinemada çok şey olacak, aşk, macera, facia, entrika, hırs hepsi bu filmde.;)

MESUT_KERİM, Erdal, TencoMelih ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  7. JOEBLACK73

JOEBLACK73

İsim:
    cüneyt bolkol
    Yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı :)
    VİDEO NO 3: Half Onyx Percula Çifti 110 TL
    Temel hocamın izniyle tarafımdan alınmıştır.
    teşekkürler.

TencoMelih, Courageous ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  8. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    Cquest Onyx percula çiftini ben aldım bu güzel canlılar için teşekkür ederim

Courageous ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  9. Qttoman

Qttoman

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Murat Turhan
    Hayirli olsun alper bey .erken kalkan yol alir benden önce kaptiniz. Güle güle buyutun

Courageous, YIKIKTEMO ve alper dumlu bunu beğendi.
  10. Emre marabaoğlu

Emre marabaoğlu

Yer:
    gebze
    İsim:
    Emre marabaoğlu
    Verilen emeğin karşılığını almak mükemmel bir duygu hayırlı satıştar Temel abim

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  11. Zaferiksir

Zaferiksir

Yer:
    Manisa
    Hayırlısı olsun. Ayrıca fiyatları uygun tutmanız cok güzel. Piyasada bu bu balıkları ankamsız bir şekilde astronomik fiyatlara satmaya çalışanlara inat üretici olarak uyguladığınız satış fiyatı çok makul. Hayırlı satışlar

Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı

ka2n, Erdal, ege3580 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    Bidahaki ilandaki picassolara elimdeki palyaçolardan bazılarını çıkartabilirsem talip olacağım temel abi. Boylandırma tankına büyükce bi anemon mu koysan abi alışsalar :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  13. hmrhmr

hmrhmr

Yer:
    istanbul
    Bu balıklar ne zaman satışa çıktı ne zaman yayınlandı satıldı. Bu ihalede usulsüzlük seziyorum :dans:

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    İhale şeffaf olsun diye özel mesajla soranlara ilan açarım kim neyi isterse ilk isteyen alır dedim ve öyle yaptım. Usulsüz işler bizim çevremizde barınmaz.:)

Öncelik üretici marka koruması. Yoksa bu ilana 40 video koyabilirdim. Balıkları top gibi yapıp bozuğu, haşatı ne varsa resimleyip satmak kolay iş. Başından beri altını çizerek yazıyorum arkadaşlar. En özellerini ve en sağlıklı olanlarını seçiyorum.

MESUT_KERİM, ozgun_cyprus, Gmsy ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  15. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Videolardaki çiftler satıldı arkadaşlar. Sadece 3 numaralı videodaki çift istendiği şehir dışı gönderimin olup olmayacağına bakacağım için beklemede duruyor. Alan arkadaşlar sağlıkla beslesin inşallah.

Ayrıca rayleigh arkadaşımız 10 adet rezerve etmiş durumda. Seçip ayırdığım yavrular boylandıkça yeni videolar ekleyecegim.

MESUT_KERİM, TencoMelih ve JOEBLACK73 bunu beğendi.
  16. Qttoman

Qttoman

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Murat Turhan
    C-quest Onyx percula çifti. 130 TL -

tekrar satışa çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum :) Harika canlılar üretmişşiniz temel bey

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  17. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    İnan bende onları çok beğeniyorum. Bu çiftin tek taraflarında bant kıvrımları var. Çif tarafı kıvrımlı olan bir adet çıktı. Müsait zamanda fotoğrafını eklerim. Zor günler geçiren özgün kardesimize uygun eşle birleştirip isteği üzerine ayırdım. Bu yavruların anaçları değişti. Düz bant harika c-quest onyx yavrular gelecektir ama o kıvrım babaya hastı, babanın şimdiki eşi kıvrıma izin verecek kanda degil.

MESUT_KERİM, TencoMelih ve Erdal bunu beğendi.
  18. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Öncelikle bilgi veren ve Rod's onyx adının yanlış olduğunu söyleyen Mahir kardeşime teşekkür ediyorum. Balıklar doğru olsa da İsim olarak C-quest isminin daha dogru olacağını düşündük. Konuyu bu yönde düzenledim. Verdiğim geçici rahatsızlık için kusura bakmayın. :)

Erdal, nhtkmn ve TencoMelih bunu beğendi.
  19. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Maşallah temel abi.
    Düz bantlı olan hani özelliği fazla olmayanları kaça vereceksin acaba. Bunlara senin çift fiyatına tane yazıp $ diyen var.

TencoMelih, Erdal, YIKIKTEMO ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  20. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Ayakta alkisliyorum emeğini, emeğine bictigin mutevazi değeri, herbiri birbirinden guzel baliklarin...

Erdal ve YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş