1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Reefsafe Beyazbenek İlacı Lipofan Kendime aldığım kutudan bölerek vereceğim..

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Eser tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Eser

Eser

İsim:
    Eser Atalas
    Merhaba;

Kendime yurt dışından aldığım orijinal kutudaki Lipofan reefsafe beyaz benek ilacının fazlasını satacağım. Fiyatı 75gr = 50 TL dir. Teslimat elden veya kargo ile olabilir. Lütfen ÖM gönderin veya 0532 3667566' dan arayın.

Gereksiz konu güncellemesi olmasın diye sipariş vb. için başlık altına yazmayıp bana ÖM gönderirseniz sevinirim...

Kullanımı:
    *** Koruyucu, balıkların bağışıklık sistemini geliştirici, hastalıklardan uzak tutan doz için 3 ayda bir 100lt başına 2 çay kaşığı kullanın deniyor kutusunda
    *** Ağır hastalık tedavisinde ısıyı kısa süreliğine min. 28C yaparak 100lt ye 10 çay kaşığına kadar sorunsuzca kullanabilirsiniz yazıyor ama ben koruyucu dozun 2 katı = 4 çay kaşığı kullandım...

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 16 Ağustos 2015
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yapılan duyuruda hobicilerin ticari ilan veremeyeceğine işaret edilmektedir. Yukarıdaki ilan hobici ilanı tarzından çok ticari ilan olduğundan dolayı ilan kilitlenmiştir.

Bir süre sonra arşive taşınacak.

Düzenleme: 16 Ağustos 2015
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş