1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık sump delikli nano-pico'lar

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde basma tulumba tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Selamlar arkadaşlar,

Son nano projemden istediğim verimi alamadım. Bu yüzden canlılarımı daha fazla üzmemek için birazcık daha büyük ama tek parça bir sisteme geçmeye karar verdim. Şunu görmüş oldum ki; her şey çok daha iyi hesaplanmalı :)
    Fiyatları hobiye yeni başlayacak olanların canını yakmayacak şekilde belirliyorum. Emin olun şu küçücük şeylere bile çok çok daha fazlasını harcadım.

Akvaryumlar şuradan görülebilir. Ortadakinde hanım karides bakacakmış o yüzden satılık değil :) Üçü bir arada projem | Akvaryum Portalı

Soldaki tank 32*32*32 ölçülerinde, fabrika rodajlı ve oldukça şık. 6 mm cam. 20 mm sump deliği mevcut. (İster kapatılabilir, ister altına sump kurulabilir. Kapatmak isteyen olursa, evde birkaç dakikada hallederiz...)
    İçerisinde 4-5 kg kadar ithal kaya var. Bol delikli ve gayet güzel. Oldukça güzel bir kaya ancak bir adet aiptasia mevcut, geçen çıkmış :( Suyu falan oturmuş durumda, Alacak arkadaşa suyunu da vereceğim. Kumu bozmadan taşıyıp, eve geçince suyunu ekleyip bir güzel yola devam edebilecek. Hepsi o kadar.
    Fiyat 100 TL, aydınlatma ile beraber isterse total 150 TL.(powerled) Yapabileceğim bu kadar. Her şey 1 aylık, daha eski değil...

Sağdaki tank 32*32*32 ölçülerinde, fabrika rodajlı ve oldukça şık. 6 mm cam. 20 mm sump deliği mevcut. (İster kapatılabilir, ister altına sump kurulabilir. Kapatmak isteyen olursa, evde birkaç dakikada hallederiz...)
    İçerisinde oldukça şık 2-3 kg kadar ithal kaya var. Herhangi bir zararlı canlı yok. Üzerine tam mercan düzmelik bir kaya. Suyu falan oturmuş durumda, Alacak arkadaşa suyunu da vereceğim. Kumu bozmadan taşıyıp, eve geçince suyunu ekleyip bir güzel yola devam edebilecek. Hepsi o kadar. Ayrıca bir adet de akıntı için kendi dizayn ettiğim içfiltre var. Oldukça güzel bir akıntı vermekte.
    Fiyat 100 TL, aydınlatma ile beraber isterse total 150 TL.(powerled) Yapabileceğim bu kadar. Her şey 1 aylık, daha eski değil...

İhtiyacınız olan tek şey askı bir ps temin etmek kalıyor. O da forumlarda bolca var zaten.

slayt, veysel ve Gmsy bunu beğendi.
  2. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Ürünler teslim edilmiştir. Belirtmekte biraz geç kalınmıştır :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş