1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık&Takaslık Tanklar

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Yakuppp tarafından 29 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Herkese merhaba

220-60-55 ölçülerinde 6 aylık camları 12 mm ekstra clear mobilyalı çiziksiz tertemiz tank satılıktır suan temizlenmiş yeni sahibini bekliyor resim buradan yükleyemiyorum dileyen olursa whatshapp tan resim gönderebilirim 05352888216

diğer tank ta 110-35-55 ölçülerinde 10 mm eksta clear dır 1 yıllıktır ama 3 ay dolu kalmıştır çiziksiz bir şekilde yeni sahibini beklemektedir bu tankım mobilyasızdır yandan sumpludur isteyene resim atabilirim

2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Mesaj yazılan yerin altındaki Resim Yükle butonundan resim yükleyebilrisiniz. Ancak resim boyutunu küçültmeniz gerekmekte. Ayrıca tankların fiyatlarınını da yazmanız faydalı olacaktır.

corax bunu beğendi.
  3. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Mesut bey çok denedim ama olmadı bir türlü beceremedim buraya fiyat Koyunca sadece bakılıp geçiliyor ama gerçekten ihtiyaç sahibi biri olunca aramızda anlaşabiliyoruz hobiciyiz sonuçta sabit fikirle olmamak lazım

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  4. ersinista

ersinista

İsim:
    ersin
    Harikasın YAKUP abicim.

5. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Salo kardeşimkardeşim

Sayfayı Paylaş