1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Tesselata Eel

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde Kero tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Kero

Kero

İsim:
    Kerim Bilol
    Merhaba Herkese,

Akvaryumumu satma kararı aldığım için benim için zor gelse de 5 senelik müren balığımı satılığa çıkartmış bulunmaktayım. Kendisi 200x55x50 boyutunda bir akvaryumda su an. Tesselata Eel olarak neredeyse gelebileceği maximum boya gelmiş bulunuyor. Tam ölçme şansım tabiiki olmadığı için boyu 100-110 cm diyebiliriz rahatlıkla. Zaten doğada bulunan maximum boy da 150 cm civarı. Bu boyda bir başka Tesselata bulma imkanınız yoktur. Belirlediğim fiyat her ne kadar bu güzel ve büyüleyici hayvan için az olsa da bakabilicek kişi azlığı ve akvaryum durmunun musait olması gibi faktörler göz önünde bulunduğunda şu an tek tesellim iyi bir alıcıya gitmesidir. Ömürleri, iyi bakıldığında 20 yıla kadar uzayabilir o yüzden bu balık diğer balıklardan ayrı bir klasmandadır. bana geldiğinde boyu 20-25 santim arasındaydı o yüzden yaşına 5-5.5 diyebiliriz. Fiyat 500 dolardır. Ciddi alıcılar İstanbul'da görebilirler. Herhangi bir sorunuz olursa memnuniyetle cevaplarım. Çok hareketli olmamasından dolayı fotoğraf konusunda zorlandım özellikle tam boyunu göstermek amaçlı ama her zaman taşların arasından çıkıp yüzmüyor, o yüzden başka fotoğraflar çektiğim zaman koymaya çalışacağım. Malesef resim boyutları nedeniyle daha fazla resim eklememe forum izin vermiyor, bende pek beceremiyorum açıkcası,ilgilenenlere çok daha fazla fotoğraf yollayabilirim.Teşekkürler.

2014-03-11 04.27.49.jpg 2014-03-11 04.28.08.jpg

TencoMelih bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş