1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık veya takaslık sps - nps

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde basma tulumba tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Selam sevgili portaldaşlarım,

öncelikle geçmiş bayramlarınızı yürekten kutlar, önümüzdeki günlerde sabır dilerim :)

Geçen ay aldığım bazı mercanları satmak ya da takas etmek istiyorum. Tanktan şu zamana dek istediğim randımanı alamadım ve canlı kaybetmek istemiyorum. Satışım bu sebeptendir ve takas olarak soft ya da torch olabilir. Şimdiden özür dileyerek belirteyim ki; soft mercanlarda kafa fiyatı hesaplanarak takasa girmeyi düşünmüyorum :)

Canlılar:

Pocillopora : M boy. Kısmen beyazladı ve suyu oturmuş, akıntısı ve ışığı iyi bir tanka yolcu etmek isterim. Benim tankta mevcut şartlarımla adam olabileceğini sanmıyorum.

Acropora: Wild türdür. M boydur. Güzel bir para ödeyerek almıştım. Avatarımdaki foto bu canlıya aittir. Sağlığında hiçbir kayıp yoktur.

Sun Coral: Yaklaşık 50 kafasından 3-5 tanesi kuma temas edenleri beyazladı. Daha önce de belirttiğim gibi aceleci davrandım, canlılar telef olmadan sağlıklı yuvaya kavuşsunlar istiyorum.

Fiyatlar sırayla: 100, 250, 100 TL dir.

Takas fiyatları değişkendir, belirtmekte fayda var. Sonra çılgın teklifler geliyor :)

Herkese güzel günler...

veysel bunu beğendi.
  2. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    İlan kapanabilir...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş