1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık yada takas akvaryum ve ps

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde efb1 tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. efb1

efb1

Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    Merhaba

100.60.50 10mm cam kalınlığı,arkadan taşırmalı,çift bölmeli sump sistemli,ahşap taşıyıcılı lake mobilyalı akvaryumum satılık yada Boyu HS60 veya TL550 ile takaslıkdır
    Fiyat farkı için anlaşılır diye düşünüyorum akvaryumun direk satış fiyatı 1000tl dir

Super Reef Octopus xp 2000 sss protein skimmer
    Çok iyi bir skimmer görevini fazlasıyla yerine getiriyor alıcak olan arkadaş kesinlikle pişman olmaz satış fiyatı 1000tl dir akvaryum satılmadan teslim edilmiyecektir malesef

Mazemelerimin hiç bir sıkıntısı eksiği yoktur biraz uğraşmayı sevdiğim için boyu akvaryumlardan birini istiyorum direk satılırsada bu akvaryumlardan birini alıcağım için satılıkdır

05358244220
    Ercan

2. efb1

efb1

Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    İlan güncel resimde görünen led ilave edilmiştir

Akvaryum,144w zaman ayarlı 4 kanllı dıy led aydınlatma ve protein skimmer üçlü set toplam 2.350₺ yeni bir proje yapmak için satıyorum ürünlerim gayet temiz ve sorunsuzdur bu ebatda bir akvaryum kurmak istiyenler kaçırmasın

Sayfayı Paylaş