1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

satılık

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde Burak Bahadır Yücel tarafından 22 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Burak Bahadır Yücel

Burak Bahadır Yücel

İsim:
    Brkbhdrycl
    Merhabalar arkadaşımdan içine doldurma hayalleriyle devraldığım fakat iş ve şehirdışı gidiş gelişlerimden dolayı yapamadığım ufak çaplı akvaryumumu satıyorum yeni başlamistim fiyatlar ne durumda bilmiyorum bilgi verirseniz ve satım almak isteyen olursa mesaj atarsa sevinirim . Fotograftaki herşeyi vercem içinde 3 palyaço 2 büyük canlı kaya ve 3 4 küçük Kaya 3 Deniz yıldızı 3 salyangoz var
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Burak Bahadır Yücel

Burak Bahadır Yücel

İsim:
    Brkbhdrycl
    Şehir ankara

3. emreylmzzzz

emreylmzzzz

İsim:
    Emre yılmaz
    yer neresi??? balıkları anlaşırsak alabilirim

4. bulentm06

bulentm06

Yer:
    ankara
    İsim:
    bulent
    Siyah beyaz palyaco tekmi tek ise ben aliyorum

5. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    Size tavsiyem ilk önce su seviyesini tamamlayın su çok eksilmiş bu şekilde sistem ölür olur

6. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    Satış oldumu bilemiyorum ilanı şimdi gördüm. Satmadıysanız bu bir kompak sistem marka ve model nedir yada içindeki malzemeler hakkında bilgi (ps ısıtıcı kafa mot.)verir misiniz. Litre ne kadar. Sadece bilgi olsun diye söylüyorum. Kısa bir zaman önce boyu tl 550 kompak bir sisteme 450tl mi ne yazmışlardı siz sadece akvaryuma kaç tl istiyorsunuz. Kafa mot ps ısıtıcı dahil olmak şartıyla

Düzenleme: 2 Nisan 2016
  7. corax

corax

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    Özkan Taşkıran
    Bende de mevcut olduğu için cvp layayim resun dms 400 t5 tam modeli..Orjinal gelen ps hiç kullanmadım ise de pek yaramaz ...İki boyu var birisi 90 lt diğeri 40 küsur..Fiyat ben aldığımda 500 TL falan di 40 lt olanı.

8. Burak Bahadır Yücel

Burak Bahadır Yücel

İsim:
    Brkbhdrycl
    Hepsini 300 liraya falan vercem diye düşünüyorum arkadaşımdan devraldığım icin markalarını bilmiyorum

9. emreylmzzzz

emreylmzzzz

İsim:
    Emre yılmaz
    Canlıların hepsine talibim

10. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    Burak bey canlılara talip çıkarsa akvaryumu kaça verirsiniz . Ps çalışıyor mu kafa motoru ve ışıtıcı mevcud mu. İstanbul a gönderebilir misiniz. Birde bu sistem kaç litre

11. javalper

javalper

İsim:
    Alper
    Selam hocam, palyaçolar için özel mesaj atar mısınız? En son ne kadar olur. Ankara'da elden alabilirim.

Sayfayı Paylaş