1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

SATILIK DIY YAPIM 3X24W ARMATÜR

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde hydroneam tarafından 22 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Armatürü kendim yaptım. Hopar kasasını 65cm boyutunda kestim ve içine 3x24w ayrı ayrı balastlı t5 ve moonlight ekledim. Tamamen kendi tesisatımdır. Önünde pleksi koruma vardır. Ayakları ve kasası tamamen hopara aittir.
    Yanında verilecek t5ler ise:
    1adet gieseman acnitic +1aylık
    1adet giesemann lagon blue 1 aylık
    1adet gieseman pure acnitic 1aylık
    1adet gieseman süper acnitic 5-6 aylık
    2adet 24w blue t5 5-6aylık
    1adet 24w beyazt5 5-6 aylık
    Hepsinin toplam fiyatı 250TL takas pazarlık yoktur.
    Yanında 4 adet timer verilecektir. T5ler ******* akvaryumdan 2-3 hafta önce alındı faturası ile gönderim yapılır.T5ler kırılmaya karşı korumalı sert bir cismin içinde istenilen şehire orjinal kutuları ile alıcı ödemeli kargo yapılır. Bütün t5 ve ay ışığı için ayrı ayrı balastlar vardır. Ayrı ayrı yanabiliyor.Balastar metal bir tabakaya yan yana monte edilmiştir.Balastları yere koydum soğuması daha sağlıklı olsun diye.Kablo uzunluğu 2m civarı vardır.Balastları ve duyları silikonla yapıştırdım.içinde hoparın kendi reflektörü vardır.Duylar tamamen italyan duydur.İstenilirse MAX. 70cm akvaryumda kullanılabilir.Gövde orjinal hopar kasasıdır asla küflenmez paslanmaz gövdedir.
    0534 512 61 04

Not:Yeni alacağım armatür salı-çarşamba günü elime geçeceği için gönderim çarşamba günü olur.Whatsappdan Resim atılır Fiyatta lütfen PAzarlık olmasın arkadaşlar kendi emeğimle geceleri işten geldikden sonra sabahlara kadar uğraştım yapmak için.Emeğimin karşılığı budur.Ürün 5-6 aylıktır ve hiç bir t5de pır pır etme olayı yoktur.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Fiyata t5 ler dahil 200tl güncel

3. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Bu hafta için 150tl

4. hydroneam