1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Saulosi Balığı Hakkında

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde bcakirr tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. bcakirr

bcakirr

İsim:
    Burak çakır
    Sizce balığımda bir hastalık yada belirtisi var mı ?
    Yem yiyor sıkıntı yok ama düne göre renginde solma var ve yan tarafı sanki karardı gibi geldi bana..

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 20 Mart 2015
    YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Sağ tarafta evet bir tuhaflık var gibi ama tam anlaşılmasa da önemli bir sorunu var gibi hareket etmiyor. Bence işlem yapmadan düzenli bakımlara devam etmek daha mantıklı.

bcakirr bunu beğendi.
  3. bcakirr

bcakirr

İsim:
    Burak çakır
    Banada bir tuhaflık varmış gibi geldi dün böyle değildi ne oldu birden anlamadım...

Sakin duruyor ama dişi yanına yanaşsın titremeye başlıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ne kendini ne balığı üzme bence, düzene devam, o renk belkide hafiften kızışma sonrası da çıkabilir. Böyle durumlarda gövdeden bir şey anlaşılmıyorsa gözlere bakmak lazım, gözler yalan söylemez. Çakmak çakmak maşallah.;)

bcakirr bunu beğendi.
  5. bcakirr

bcakirr

İsim:
    Burak çakır
    Dediğin gibi aynı düzene devam edip gözlemlemek en mantıklısı gibi bakalım inş kızışmıştır kereta

6. müslim

müslim

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    müslim kavak
    Erkek balıklarda çifleşme dönemlerinde kararmalar olur dişinin yanında titriyorsa.

7. bcakirr

bcakirr

İsim:
    Burak çakır
    Bugun sabah ve akşam yem attığımda farkettiğim yeme gelmemesi oldu.. Ve videodaki gibi durgun... Yem attığımda hepsi yeme saldırırken o saklanmayı tercih ediyor...

8. CoorcuLooK

CoorcuLooK

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    kizilca
    Ben ciklet beslerken su degisimletinde eczaneden aldigim benimxs ampul kullaniyordum mukozalarini guclu tutuyor diye cok fazla rahatsizliklar yasamadim asiri derecede kullanim olursa akvaryumda kahve rengine benzeyen yosunlar olusmakta ben 350 litreye 2 adet kiriyordum suanki durumu icin saglikli olurmu bilmem ama zarari olacaginida dusunmuyorum denemekte fayda var saygilar

KzK

Sayfayı Paylaş