1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Saulosi siyah leke

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde atıf94 tarafından 17 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. atıf94

atıf94

İsim:
    atıf sakarya

Canlı Türleri Sayısı :12
    Akvaryum Ne zaman Kuruldu:30 May 2011
    Nasıl bir Beslenme şekli uyguluyorsunuz: protein bitkisel
    Akvaryumunuzda Oluşan Sorun Belirtileri : saulosilerimde siyah lekeler var çizik şeklinde sorun neidr hastalıkmı ?
    Akvaryuma En Son Yapılan İşlem ve Ekler: ?
    Akvaryumunuzun Ölçüleri: 80x45x40
    Akvaryumda Kullandığınız Ekipmanlar
    kaya

Fotoğraflar
    http://uploaded.to/file/e1d8y8pl upload ettm indirpte bakın

Diğer Sormak İstedikleriniz
    saulosi çizgiler

Bu yazı atıf94 tarafından Hastalık belirleme formu kullanılarak akvaryumportali.com adresine yazılmıştır. İzinsiz kullanılamaz.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cevap: Saulosi siyah leke

Atıf nedeni aslında belli senin balıkların bitkisel beslenen türler (otçul).Yazında Protein yemlerde kullandığını söylemişsin hangi yemleri ne sıklıkta veriyorsun?.

Yapman gereken ilk olarak bitkisel yemler ile devam etmen ve % 20 su değişimi yapman.Su değişimini damaca suyu ile yap ve ekleyecek su ile akvaryum su ısıları aynı olsun.

3. atıf94

atıf94

İsim:
    atıf sakarya
    Cevap: Saulosi siyah leke

Evet Protein yemi kulanıyorum ama 3 hafta önce bıraktım bende sonrada öğrendim otçul olduklarını ben elangatusmpangada bakıyorum şimdi siz nedeninin protein yemden mi kaynaklandığını söylemek istiyorsunuz ?

Sayfayı Paylaş