1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sayın yöneticiler

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde kingsnake tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    Sayın yöneticiler haddimi aşmıyorsam bir önerim olacak sitenin daha aktif olması için facebookta bir sayfa oluştursanız daha çok kişiye ulaşsak nasıl olur ?? :hepiniziseviyorum:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Sayın yöneticiler

Bizim Hasan mesaj bölümlerine Facebook'ta paylaş diye bir ikon koydu. Ne işe yarar bilmem. Zaten fazla kişiye ulaşmak gibi bir gayemizde yok açıkcası. Bazı arkadaşlar orada gurup oluşturdu sanırım bizim adımıza ama sayfa açtık mı bilmiyorum. Ben zaten üye değilim.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Sayın yöneticiler

Sinan bey merhabalar, öncelikle burada hiçkimse görüşünü yada fikrini beyan etmekle haddini aşmaz o yüzden müsterih olun. Hatta sizlerin görüşleri,tavsiyeleri ve yorumları bizler için çok değerlidir.

Sinan bey,sanırım facebookta çok daha fazla kitleye ulaşabilmemiz,bu sayede üye sayımızın artması vs gibi birşey için bu öneride bulundunuz ? Aslında güzel bir öneri yalan yok bunun için teşekkür ederiz ancak,bizim hedefimiz çok üye,çok insan değil,az üye,ama öz üyedir. ;) Bizim yüzbinlerce üyemiz olacağına yüzlerce üyemiz olsun ama gerçek paylaşım ruhu taşıyan insanlar olsun. burda:gif Bu yüzden pek gerek duymuyoruz çok fazla kitleye ulaşmayı açıkcası. Zaten kaliteli bir platform çok kısa sürede memnun üyeleri sayesinde kendini ortaya koyar ve süreç hızla ilerler. saygılar:gif

4. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    Sayın yöneticiler

Ben akvaryumla ilgili bir çok siteyi hatta belkide hepsini araştırdım sayılır ama sonuçta en verimli sitenin burası olduğuna karar verdim. Benim gibi yardıma ihtiyacı olanların destek almasını sağlamak amacı ile çok kişiye ulaşmak konusuna değindim. Aslında sizede katılıyorum bilen bilmeyen herkezden yorum gelecek bu seferde bilemiyorum sonuçta takdir sizlerin

5. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Sayın yöneticiler

Zaten bir sayfamız var.Ben açmıştım akvaryumportal diye yazarsanız gelir... aha:

Sayfayı Paylaş