1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

saygılar.

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde kumkapılı tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kumkapılı

kumkapılı

Yer:
    küçükçekmece/cennet
    İsim:
    Doğan
    Merhaba bu güzel portalı hazırlayanlara ve sizleri tanımam da emeği geçen olcay bey'e teşekkür ederim. ismim Doğan istanbul'luyum çok uzun yıllar akvaryum ve kanatlılar ile hayatımı geçirdim akvaryum hobisine 8-9 yıl kadar ara verdikten sonra 1 yıldır tekrar başladım tabi benim bıraktığım ile şimdiki akvaryum bilgileri siyah ile beyaz gibi farklar oluşmuş buda hem kafamı karıştırsada hemde çok hoşuma gitti azçok avrupa düzeyinde oluşumlar başlamış buda hobi adına çok güzel hareketler :) 15 yıl evveli evinde 1 metrelik akvaryumu olanlara deli gözüyle bakılırken şimdi en ufak yavruluk tankları bu boyutlara gelmiş neyse daha konuşacak çok şeyler var tekrardan merhabalar

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Doğan abi aramıza hoşgeldin. :cicek:

Umarım formumuzda hoş vakitler geçirir,kıymetli paylaşımlarda bulunursun.

Saygılar.

3. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Doğan abi hoşgeldiniz, akvaryum mazisi sizin gibi eskiye dayanan tecrübeli insanları gördükçe biz gençlerin onlardan feyz alacak çok şeyi olduğunu düşünüyorum, aramıza katılmanızdan şahsım adına onur duydum, keyifli paylaşımlar dilerim umarım hoşça vakit geçirirsiniz.

4. sedatceyhun

sedatceyhun

İsim:
    Sedat Gezer
    Hoşgeldiniz.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldin Doğan kardeşim,

Eskiden söz ettin gene depreştim. Boş ver akvaryum boyutlarını eskiden yokluk vardı ama, esnaf sohbetleri, niye aldın, niye verdin muhabbetleriyle keyif vardı.

Platformlar klavye akvaristi ve yine klavyeyle sanal alemde alan satanlarla doldu. Umarım bu durumları en aza indirger ve hobiyi yaparken yanında getirdiği güzellikleri, tanışmaları, sosyalleşmeleri artırırız hep birlikte.

6. seyyaHH

seyyaHH

Yer:
    Ankara
    İsim:
    KÖKSAL YILDIRIM
    Hoşgeldiniz gerçi bende epeyden beri yoktum ama kalbim buradaydı.

7. kumkapılı

kumkapılı

Yer:
    küçükçekmece/cennet
    İsim:
    Doğan
    Hepinize bu sıcak karşılama için teşekkür ederim arkadaşlar.

Temel bey malesef teknoloji insanlarımızı bozuyor dediklerinizde sonuna kadar haklısınız eskiden yokluk,imkansızlık diz boyu idi ama eskidende mertlik vardı dürüstlük vardı tabi istisnalar kaideyi bozmaz 7 yıl boyunca değişik papagan sitelerinde insanlara dogruyu yanlışı anlatmaya çalıştım ama insanlarımız bu işin ticaretine havadan para kazanmayı okadar alışkanlık haline getirmişki sadece kendilerini düşünen ve gene sadece aslında kendilerini kandıran insanlar topluluğu olmuşlar ve bu durum beni fazlasıyla üzdüğü için bu şekildeki platformları bırakmak zorunda kaldım allahın izniyle bu portalda sizlerle çok fazla bilgi alış verişinde bulunucaz saygılar.

8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Ona hç şüphen olmasın Doğan hocam. ;)

9. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Doğan Abi aramıza hoşgeldiniz. Keyifli paylaşımlar diler , saygılar sunarız.

10. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Doğan abi aramıza hoşgeldin.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş