1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

sebep ne ola ki?

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde propecia tarafından 22 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. propecia

propecia

İsim:
    Hüseyin
    Sayın Akvaryum portalı yöneticileri,

Kendimi forumda tanıtmadım. Buna gerek duymadım. Bu forumda birçok Ankara lı hobici beni tanır bilir.Hatta Ankara dışından beni tanıyanlarda vardır. Yıllardır bu hobi içindeyiz. Onun için Adım hüseyin ankaralıyım şuyum buyum demedim.

Şimdi konuya gelelim. İlan bölümüne verdiğim ilanda (malzeme) geçen hafta sıkıntı yaşadım. forum kurallarını bilmediğim için. Gerekli konuşmayı Kaan ile yaptıktan sonra sorunu hallettik. Haftada bir güncelleme imkanımız olduğunu söylemişti. O konuda anlaştık. Mevzuya konu olan başlıkta bu seferde "KİTLEME" olayı oldu. Bir hafta denilmişti ben de 6 gün sonunda hem başlığa ileti bırakan arkadaşıma cevap yazayım hemde güncellemiş olayım dedim ve bir ileti yazdım. 6 gün. 6. yani 7 gün değil de 6 gün ;)

kimi başlık altında iletiler alıp başını gidiyorken, iletiler boyu muhabbet dönüyorken, bana karşı sergilenmiş olan bu tavır neyin nesi? ilan kilitlemek nedir? küfür mü ettik? birine hakaret mi ettikte ilanı kilitliyorsunuz?

http://www.akvaryumportali.com/threads/130x70x40h-extra-clear-ahşap-iskele-sump-resif-akvaryumu.20888/

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 22 Haziran 2015
  2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Otomatik olarakta yapılmış olabilir bu işlemler bazı durumlarda foruma yeni olan üyeler sıkıntı çekebiliyor bazı konulara ulaşım kısıtlaması, botlar ile takip, mesaj düzeltme ve daha nice botlar vardır belki onlardan birine takılmış olabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bilgilendirmedir.

Sayin Ahmet Solmaz bey ve Huseyin Solmaz bey, gerek forum genel kuralları ( bunlar belirleyici kurallarımızdır), gerekse ilan kuralları yeterince açık şekilde yazılmıştır. Yönetim tarafından bu kurallara uymadığınız belirlenmistir.

Ayrıca Ahmet solmaz beyin karşı kişilere dayanaksız ve mesnetsiz benzetmeleriniz olmuş bunun da ilerleyen zamanlarda tekrarlanabileceği göz önünde bulundurulmuştur. Bu benzetmelerinde daha kırıcı boyutlara taşınabileceği görülmüştür.

Bu yukarıda yazılanlardan dolayı üyelikleriniz askıya alınmıstır.

Saygılar.

ünal57, YIKIKTEMO ve corax bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş