1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Seferi anemonum

Başlığı 'Anemonlar ve Omurgasızlar Portalı' kategorisinde myillar tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Akvaryumumuza dostlarımızın önderliğinde bir anemon ekledik, ekledik eklemesine ama hayvancık bir türlü yer beğenemedi kendine

ilk zamanlar midye kırıklarının üzerinde takılıyordu.

Baktıki bizim clarkii lerden rahat yok kendini dağa taşa vurdu ve kayaların üzerinde yeni mekan yaptı

Kayaların manzarasını beğenmeyen anemon ön camda gözüne bir yerler kestirdi.

Şimdilik ön camda ama hergün yükseliş devam ediyor akvaryumdan atlamazsa iyidir. :heyo:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Seferi anemonum

Düşüncemi fotoğraf üzerine yazdım Mesut bu kare ile ilgili. burda:gif

Mesut anemon sağlıklı bir anemon değil öncelikle. İnşallah düzelir ancak süpriz olmamalı ölümü. Takip edersen bu ara iyi olur. Geldiği halini bildiğim için senle ilgisi olmadığını biliyorum. İnşallah toparlar. Bu gezmeler devam eder bir süre ve zaten yer beğenir sabitlenirse düzelme şansı artar.

Karides alıyor mu ?

3. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Seferi anemonum

Hocam şu an almıyor yüz üstü durmasından olabilir :D bakalım inşallah toparlar ilk geldiğinde daha kötüydü sanki umarım düzelir şifalı marmara suyu ekliyorum umudum var :heyo:

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Seferi anemonum

Bak bunu düşünemedim işte. + 1000. :D

5. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Seferi anemonum

Mesut abi, anemonun çok güzel maşallah, benim çalıştığım akvaryumcuda bir anemon var gözümün önünde kendi kendine bölündü en az 10 15 parçaya bölündü. İnşallah size resimlerini paylaşabilirim. :)

Sayfayı Paylaş