1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Selamın Aleyküm :)

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde aytacsaygi tarafından 9 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. aytacsaygi

aytacsaygi

İsim:
    Aytaç
    Merhaba günaydın saygıdeğer akvaryumportalı ailesi aranıza yeni katıldım. İsmim Aytaç şuan için bir deniz akvaryumum yok ama araştırma içerisindeyim. Özellikle kendin yap ve diğer konular konusunda yardım alabileceğim ve kafamda birşeylerin oluşmasını sağlayan yer burası. Geçmişim 6 senelik tatlı su akvaryumum şuanda 330 Lt Karma Amerikan tankım mevcut. Neyse sabah sabah çenem düştü gibi sanki biraz :)

veysel bunu beğendi.
  2. Cyberx26

Cyberx26

Yer:
    Eskişehir
    İsim:
    Barış Akın ÖN
    Aramıza hoşgeldiniz Aytaç bey, bende sizin gibi uzun yıllar tatlısu hobiciliği yaptım. Sonra bu portal sayesinde tuzlu suya başlangıç yaptım. Forum gerçekten çok güzel, burdaki arkadaşlar çok yardımsever ve ilgililer bana çok yardımları oldu. Eski konularda bile bir sürü bilgi var, boş vakitlerinizde okursanız çok fayda görürsünüz. Sizede yardım edeceklerine şüphem yok, en kısa zamanda tuzlu suya başlamanız dileklerimle...

seaman038 bunu beğendi.
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Portala hos geldiniz.

seaman038 bunu beğendi.
  4. 001ruination

001ruination

İnanın bende yardım görebileceğim için buradayım zaten daha öncesinden takip ediyordum. Sağolsun temel abinin yazılarını sürekli okuyorum bakalım yaz sonunda geçmiş olurum sanırım şuan için soğutma da sıkıntı yaşarım :) malum Bodrum sıcakları berbat.

Sent from my iPhone using Tapatalk

seaman038 ve Ontheway bunu beğendi.
  5. 001ruination

001ruination

Teşekkürler Veysel bey hoşbuldum

Sent from my iPhone using Tapatalk

veysel bunu beğendi.
  6. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    Hoşgeldiniz aramıza

7. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    Bence kuruluma başlayın malzemeleri ancak toplarsınız o süre zarfında diatom sürecinide iyice aşmış olursunuz kışında canlıları eklersiniz

Sayfayı Paylaş