1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Selam Akvaryumportalı Ailesi

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Ersin35 tarafından 20 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Ersin35

Ersin35

İsim:
    ersin güler
    Arkadaşlar, ben İzmir Karşıyaka'dan Ersin. 30 yaşındayım soğutmacıyım kısmetse 1 ay sonra babayım :)

125lik sumplı akvaryumumda black kriza beslemekteyim ve enbüyük hatam bu gruba bemba katmış olmak şimdi satma çabasındayım bembaları
    Sitenizi uzun zamandır takip ediyorum gerçi başka isimle kayıt yapmıştım ama şifre isteğim nedense gelmedi mailime önemi de yok zaten foruma katılan birisi değildim ve bundan sonra sanırım katılıcam dediğim gibi yıllardır takip ettiğim bir site ve özelliklede dıy bölümünüze çok saygı duyuyorum. Sitedeki arkadaşların işçilikleri ve yorumları çok kaliteli paylaşımlarıda öyle eminimki kendileride öyledir.

Bundan sonra bende vakit buldukça aranızda olmaya bilgilerinizden faydalanmaya çalışıcam. Ben de elimden geldiğince sizlere bilgim doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıcam tabiki mesela ne gibi derseniz ben soğutmacıyım biliyorum ki akvaryumculukta kış olduğu gibi yazda ayrı bir dert. Mesleğim gereği bir soğutucu yapmayı planlıyorum ama çalıştığım firmanın büyük bir şirket olması buyüzdende işlerin çok yoğun olması buna büyük engel vakit bulduğumda ilk işim kendime bir soğutucu yapmak olcak ve bu şekilde denemiş test etmiş olurum. Çalışmasında ir sıkıntı olmazsa olacağınıda hiç düşünmüyorum sizlerede elimden geldiğince talep olursa tabi olacağınıda zannediyorum maliyetine yapıp gönderirim (bunu ticari düşünmeyin kullanılan malzemeler görünür durumda olduğu için araştırmasını yapabilirsiniz)

Bu su dünyasına bulaşmak sanırım böyle sevda bilgi gerektiriyor ilgi gerektiriyor en önemliside çevre ve dostluk gerektiriyor. Paylaşımlarda dostluğu getirir diye düşünüyorum dostlukta bilgi paylaşımını getirecektir. Böylece bende bakmakta olduğum bu narin canlıları sağlıklı bir şekilde yetiştirmiş ve bakmış olurum. Parasını verip akvaryumu yaptırmak, balıkları almak kolay önemli alan cana verilmesi gereken değeri verebilmek. Kısacası elimden geleni yapmaya çalışıyorum takıldığım ve zorda kaldığım durumlardada tecrübeli olan sizlerden yardımlarınızı bekliycem, umarım esirgemezsiniz.

Hoşça ve dostça kalın (Sevdiklerinizle ve Balıklarınızla) sağlık ve yavru dolu günler dilerim...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Selam Akvaryumportalı Ailesi

Hoş geldiniz Ersin Bey. Düşüncelerinize teşekkürler. İnşallah aradığınızı bulur ve paylaşımlardan keyif alırsınız.

3. Ersin35

Ersin35

İsim:
    ersin güler

Teşekkür ederim Temel Bey.
    Aradığımı bulacağımdan eminim. Keyif konusuna gelirsek dıy bölümüyle ilgilendiğim için kalitesi yeterince keyif verecektir.Yani bunada eminim :)

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Ersin bey aramıza hoşgeldiniz,keyifli paylaşımlar dileriz.Güzel düşünceleriniz teşekkür ederiz.Tropheus ailemiz giderek artıyor:)Kısa zamanda tanıtımınızı bekliyoruz.

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Hoşgeldiniz Ersin Bey.

Soğutucuda tek takıldığımız yer, evaparatör. İçinde olmadığımızdan dolayı, imalatı çok maliyetli oluyor, buda bizi zorluyor açıkcası.

Keyifli paylaşımlar dileriz...

6. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Ersin bey hoşgeldiniz, soğutucu yapımı hakkındaki düşüncelerinizi ve DIY yapımlarınızı bekliyoruz şimdiden teşekkür ederiz.

7. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Ersin bey hosgeldiniz.
    Sogutmaci kadromuz bostu iyi oldu :)
    Size simdiden gozunuz aydin, allah uzun omurler versin diyelim.

Tapatalk Mobil

8. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Ersin bey aramıza hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar şimdiden hayırlı olsun.

9. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Aramıza hoş geldiniz Keyifli paylaşımlar dilerim :cicek:

10. ASTRA

ASTRA

Yer:
    İSTANBUL - MECİDİYEKÖY
    İsim:
    Hüseyin BİLGEN

Hoşgeldin Erhan Bey, Sağlıklı ve bol balıklı günler dilerim.

11. Yavuz TEKE

Yavuz TEKE

İsim:
    Yavuz TEKE

Hoş Geldin Ersin Abi :)

12. Ersin35

Ersin35

İsim:
    ersin güler

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürederim.

13. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Hoşgeldiniz....Bu arada ufaklık içinde küçük bir temenni....Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla inşallah....Saygılar:temel:

Sayfayı Paylaş