1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Selam

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde serkan8432 tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. serkan8432

serkan8432

İsim:
    Serkan Akgün
    Bende aranıza katıldım daha acemi ve yeniyim akvaryum 80x65x45 ölçülerinde arkadan sump lı öneri ve düşüncelerinizi bekliyorum. Takriben 250 litre su almakta kafa motoru ehaim compact 1001 ve 600 lt su cevirmekte acaba bu kafa motoru yeterlimidir. Akvaryumu geliştirmekte ve ilerlemekte öneri ve görüşleriniz benim için önemli tesekkürler.

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      58,9 KB
      Görüntüleme:
      355
    veysel ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Hosgeldiniz. Kafa motoru yeterlidir. Sahsi fikir olarak tatlisuda düşük debinin daha faydali olduğunu düşünüyorum. Akavaryumunuz sade ve şık görünüyor. Belki biraz daha kaya ilavesi daha işlevsel olabilir.

serkan8432 bunu beğendi.
  3. Erdal

Erdal

Hoş geldiniz

serkan8432 bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hoş geldiniz gayet sade ve şık bir tank olmuş. Sump içinde kullandığınız filitre mazlemelerinin temizlik işini akvaryum su değişimi sırasında atılan su ile yapın tabiki elyaf hariç pislendiğinde direk çıkarılıp atılır. Bu şekilde düzenli bir bakım yapılırsa pompa yeterli olur. Ciklet balıkları bol oksijeni sever küçük bir içi filtre ile hem temizliğe katkı hemde hava verebilirsiniz.

serkan8432 bunu beğendi.
  5. serkan8432

serkan8432

İsim:
    Serkan Akgün
    Ek bir hava motoru var siz bunun haricinde mi diyorsunuz iç motor için.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hava motoru varsa gerek yok diyebiliriz. Ama bakteri tutması filtrasyona katkısı ayrıca hava oksijen desteği olsun denilirse ileride düşülebilir.

Sayfayı Paylaş