1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Selam

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde mrt.7781 tarafından 23 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. mrt.7781

mrt.7781

İsim:
    mert cenk
    Herkese merhaba,

Ben Kıbrıs'tan Mert sitenizi 3-4 gündür kullanmaktayım, gerçekten çok güzel paylaşımlar var ama diyer sitelere baktığımda daha çok konu var burada ise aynı konular tekrar tekrar açılmış. Bunlar düzeltilirse çok güzel bir site umarım sizlerle iyi anlaşabiliriz.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Selammmmm

Hoşgeldin Mert. Konular aynı olmaz bir forumda, sadece bazen ortak sorunlar olur veya kişiler aynı benzer sorunlarına kendi akvaryum şartları adına konular açarlar ve bu konular bazen bir arda aktif olduğunda sana öyle gelir.

3. mrt.7781

mrt.7781

İsim:
    mert cenk

Onu anlatmaya çalıştım ama yazamadım :D ama hepsi tek bir konu yada folder içinde olsa üyeler istediklerini daha erken daha iyi bir şekilde bulacaklarına inanıyorum. Öyle olması çok daha mantıklı bence.

4. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl

Hoşgeldin Mert keyifli ve bol paylaşımlı forumlar dilerim :)

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Mert bey aramıza hoşgeldiniz. Kıbrıstan online olan 2. üyemizsiniz. :) Keyifli paylaşımlar dilerim.

6. alper5959

alper5959

İsim:
    Alper USTA

Öncelikle aramıza hoş geldin Mert,

Evet bazı noktalarda hep aynı sorunlar olabilir, ama örn. Cichlidleri beyaz benek hastalığına yakalanmış iki üyede buraya konu açıyor.Birinin tankı 100 litre birinin 300 litre biri yeni balık alıp metilen mavisi içinde bekletmeden içine salmış bir diğeri çeşmeden soğuk suyu olduğu gibi kullanmış.Bu gibi örneklerde her üyeye ayrı ayrı yorum yapılır yanlış yerleri bulunur eksiklerinin giderilmesi için tavsiyeler verilir.Bu gibi konularda birden fazla konunun doğru olduğunu düşünüyorum.

İkincisi ise varsayıyorum balık cinsi tanıma bölümünde örneğin yunus balıklarını tanıma veya sarı prenses balığının doğru üreme gibi koşulları tekrar tekrar verilmemektedir.Aynısı varsa konu kilitlenip kapatılır.

METİN SUVAR bunu beğendi.
  7. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR

Aramıza hoşgeldin Mert, keyifli forumlar ve sağlıklı balıklar dilerim. Ayrıca akvaryum tanıtımınıda en yakın zamanda bekliyoruz.

8. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez

Hoşgeldin Mert. Keyifli paylaşımlar dilerim.

9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Aramıza hoşgeldin Mert. Keyifli paylaşımlar diler,en kısa sürede akvaryum tanıtımını bekleriz.

10. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Hoş geldin Mert abi keyifli paylaşımlar dilerim.

11. mrt.7781

mrt.7781

İsim:
    mert cenk

Herkese teşekkür ederim öncelikle akvaryumumun eşyalarını tamamlamak istiyorum sonra bakarız.

12. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Hoşgeldin Mert keyifli paylaşımlar dileriz.

13. harun_99

harun_99

Yer:
    Van
    İsim:
    harun
    Cevap: Selam

Aramıza katılmana sevindim Mert abi.Ayrıca yavru vatandan olan ilk üyemizde sensin galiba.İyi günler :cicek:

14. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Selam

Yavru vatanımızdan ilk üyemiz değil Harun.Birde Özgün abin var forum yönetiminde.:em:

Sayfayı Paylaş