1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

selamlar,saygılar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde ziyakoray tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. ziyakoray

ziyakoray

İsim:
    ziya koray
    adım ziya koray..izmirde yaşıyorum...80x30x20 akvaryumumu 1 hafta once kurdum..5 lepistes,3 kılıçkuyruk,3 platim ve 1 gunluk ve sağ kalmayı basarabılen 5 -10 plati ve kılıçkuyruk yavrularım var...herkese sağlıklı balıklar ve mutlu forum gunlerı dılerım..

2. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Ziya bey portala hoş geldiniz. Keyifli paylaşımlar dilerim.

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Aramıza hoşgeldiniz, Ziya bey....

4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    İnşallah bu işte dahada ileriye gidersiniz. Ama şunu söylemek istiyorum canlı doğuranlarda kayıp yaşayabilirsiniz. Onlarda bir bozulma varda hayırlısı olsun biz her türlü yardım edeceğiz size sadece yazmanız yeterli.

5. Hasan.Kiskanc

Hasan.Kiskanc

İsim:
    Hasan Kıskanç
    Hoşgeldiniz Ziya bey, Güzel paylaşımlar dilerim.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hosgeldiniz Ziya Bey;

Keyifli, kaliteli, hosgorulu, emek dolu paylasimlar dilerim...

Cep mesaj...

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Hoşgeldiniz ziya bey keyifli paylaşımlar dileriz.

8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Aramıza hoşgeldiniz Ziya bey keyifli paylaşımlar. toka:gif Akvaryumunuzun tanıtımınıda bekleriz.;)

9. ziyakoray

ziyakoray

İsim:
    ziya koray
    Sağolun arkadaslar hepinize tek tek tesekkur ederim hoş karsılamanız için.. OLCAY Bey en yakın zamanda akvaryumumun tanıtımını yapıcağım kısmetse...

Bir sorum olucak tabi burda ' tanısma başlığında ' sormaman gerekiyo olabilir maruz görün lütfen..

Akvaryumum 5o lıtre ve 2 kose tabanında yapay bitki var yoğun sekılde , kılıçkuyruk yavrularım 3 gunluk sanırm saklanabilirler diye düşünüyordum lakin 2 gündür 1 tane bile ortalıkta göremedim acaba hepsi yakalanmışmıdır, yada ben mi göremiyorum ? Fikrimse yarın elımdeki camlardan 15 20 lıtrelık bı yavru akvaryumu yapmak ıstıyorum ve ardından büyük balıkları ayrı bir yere alıp bıtkıleri çıkartmayı ve sağ kalan saklanabilen yavru varsa yeni olacak yavru akvaryumuna ayırmayı düşünüyorum. çünkü bu sekılde ne oları gorebılıyorum nede beslenebılıyorlarmı bılmıyorum, belkı ordadırlar dıye dip çekimide yapamadım...ne dersiniz saklanabilmişler midir ? ayırmalımıyım ? ( bu arada yapay bitki kullanımı desteklemesemde su an için mecburum )

Sayfayı Paylaş