1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Selamlar..

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde YMR_AY tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Selam arkadaşlar Yağmur ben.Yaklaşık 8 yıldır tatlı su olarak bu hobiyle uğraşırken birgün akvaryumcu dostlarımın dükkanına dalıp ben artık discus beslemek istiyorum diyerek ortalığı karıştırdım.Epeyce uğraşıp beni vaz geçirmeye çalıştırdıktan sonra madem huzurunun kaçmasını,diken üstünde yaşamayı istiyorsun sana tuzlu su akvaryumu yapalım demeleriyle delinin aklına taş düşürdüler.Ben henüz büyük AVM ler haricinde kurulmuş bir tuzlu su akvaryumu bile görmemiştim.Sizin portalı bulup neredeyse 7/24 takipçiniz olduktan daha bir cesaretlendim.Sanki kocaman bir ailenin içine düşmüş gibi hissettim. Üyeniz olmak beni açıkcası çok mutlu etti. .
    Değerli görüş ve desteklerinizle artık benimde küçük bir tuzlu su akvaryumum olabileceğine inanıyorum.

2. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara
    Cevap: Selamlar..

O zaman doğru yere hoşgeldiniz. Her türlü sorunuza cevap ve sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz bambaşka bir portal burası. Kendize kurulum konusu açarsanız kurulumunuzu adım adım birlikte yapar, eksikler ve ihtiyaçlar konusunda ustalardan tavsiyeler alabilirsiniz.

3. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Kesinlikle katılıyorum.
    hoş geldiniz. Discus yerine tuzlu su doğru yönlendirme olmuş.

Tapatalk Mobil

4. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Yağmur Bey hoşgeldiniz....Adres doğru....Biz burdayız,herzaman yardıma hazırız....

5. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul

Destekleriniz için şimdiden çok tşk ederim.Sesimi duyan birilerinin olması anlatılmayacak kadar güzel.
    Konu başlığı açacağım ama beni bu konuda yönlendiren arkadaşlara akvaryumumun resmini çekip gösterdiğimde "evet en başta bununla başlayacağız eksik olan birkaç malzemeyle, çok az sayıda canlıyla bu işi götüreceksin" dediler.Portalı takip ettikçe sizin akvaryumlarınızın benimkinin yanında yüzme havuzu gibi olduğunu görüyorum.Hemen hergün dükkanın kapısında ağlamama rağmen bana büyük hacimli bir akvaryum satmıyorlar.Kuracağım hacim kesinleştiği an tavsiyeleriniz için sizleri sürekli rahatsız edeceğim

6. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul

Ozan bey çok tşk ederim.Ne yazıkki bu hobiyle ilgilenenler çoğunlukla erkek olduğu için benide beyler grubuna katmışsınız :)

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hoş geldin Yağmur, inşallah akvaryumunu hep birlikte geliştirir ve keyif alacağın bir hobi olarak devam etirmeni sağlarız.

Platform hakkındaki güzel ifadelerin için ayrıca teşekkürler.

8. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul

Hoş bulduk Teme bey.
    Hep birlikte ve anında uzanan elleriniz için çok tşk ederim.Platformunuz için yazdıklarım emin olun hiç bir şey.Abarttığımı düşüneceğiniz utancından hiç bir şey yazmadım.Ortamınız o kadar güzel ve sıcakki son 15 gündür neredeyse ömrüm burada geçiyor.Dışardan akvaryuma bakar gibi olmaktansa içinizde olmayı çok istedim

9. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Yağmur hanım bence siz hemen konunuzu açın. Tankınızın boyutunu, elinizdeki malzemeleri nasıl bir akvaryum istediğiniz yazın. Bakalım elinizdeki malzemeler uygunmu yada sizin isteklerinizi karşılayacakmı.

10. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul

Yağmur hanım,
    Tankın boyutu konusunda birinci düşüneceğiniz yeriniz, ikincisi bütçeniz olsun.
    Öneriler,söylenenler üçüncü derecede önemli.
    Şimdiden keyifli seyirler

11. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Ayyyy kıpkırmızı oldum yav.....:cekingen:Kusuruma bakmayın Yağmur Hanım....tekrar hoşgeldiniz.;)

12. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Aramıza hoş geldin keyifli bol paylaşımlar dilerim. :cicek:

13. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul

Teşekkürler, hoş buldum :)

14. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Hoşgeldiniz, Yağmur Hanım.

Umarım gönlünüzde olan tankı kurarsınız.

Keyifli paylaşımlar dileriz...

15. Yavuz TEKE

Yavuz TEKE

İsim:
    Yavuz TEKE

Hoşgeldiniz...

16. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Yagmur hn aramiza hosgeldiniz emin olun tankinizi kurunca daha fazla forumda kalacaksiniz.

Sent from my u8800 using Tapatalk

17. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul

Tşk ederim Murat bey hoş buldum.Gönlümün sınırı yok ama akvaryumumun sınırlarına göre güzel olacağına inanıyorum.

18. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Aramıza hoş geldiniz Yağmur hanım. Gerçekten dünyada ilk sıraları ülkemizde ise tuzlu su ile ilgili birinci olan bir kaynaktan yararlanacaksınız. Umarım herşey gönlünüzce olur ve sağlıklı bir kurulum ile sıkıntısız yolunuza devam edersiniz.

19. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul

Hoş buldum Halil bey.Tankım 8 yıldır vardı ama canlı kaybı hemen hemen hiç olmadan tatlı su ile güzel seyirler geçirdim.Şimdi bu yeni bir pencere.Formu takip ettikçe şimdiye kadar ortama at gözlüğüyle bakmış olduğumu anlıyorum.Yüzümün akıyla ve yardımlarınızla becereceğim umarım.

Boş buldum Bekir bey.Sizlerin destekleri sayesinde herşeyin yolunda gideceğine inanıyorum.

20. ASTRA

ASTRA

Yer:
    İSTANBUL - MECİDİYEKÖY
    İsim:
    Hüseyin BİLGEN

Yağmur hanım hoşgeldiniz. Sağlıklı ve bol balıklı günler dilerim..

Sayfayı Paylaş