1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

selamlar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Egemen ATMACA tarafından 4 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Egemen ATMACA

Egemen ATMACA

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Egemen ATMACA
    Hobiyi uzun zamandır yakından takip ediyorum.Forumda gerçekten takdire şayan bilgi birikimi, tecrübe paylaşımı dikkatimi çekti.Açıkçası gönlüm tuzlu suda ve kollarımı sıvadım desem yeridir.Tuzlu su konusunda benimde bilmediğim çok şey var ve elbette içine girdikçe daha çok bilgi deneyime ihtiyacım olacak bunu görmezden gelemem.Bu yüzden sık sık tecrübelerinize başvuracagım şimdiden teşekkür ediyor güzel günler diliyorum :)

Erdem., ozgun_cyprus, brkfrt ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoş geldiniz sefa getirdiniz Egemen Bey, itina ile deniz akvaryumu kurulur. Satır aralarında görüşmek üzere.;)

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Hoşgeldiniz Egemen bey,keyifli paylaşımlar dileriz.:)

Egemen ATMACA bunu beğendi.
  4. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Hoş Geldiniz Egemen Abi :anlastik: Dilediğinizce bir Kurulum gerçekleştirirsiniz umarım Keyifli Paylaşımlar :)

5. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Egemen Bey, hoş geldiniz. Umarım hayallerinizin akvaryumuna sahip olursunuz.

YIKIKTEMO ve Egemen ATMACA bunu beğendi.
  6. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    hoş geldiniz doğru adrestesiniz.

7. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Hoşgeldiniz Egemen Bey.

8. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Hoşgeldiniz Egemen bey kararınız hayırlı olsun Kafanıza takılan herşeyi sorabilirsiniz ama önce forumda ki kurulum konularına bir göz atınki yeni fikirler kafanızda canlansın.

H.Kaya.Gemlik. ve Egemen ATMACA bunu beğendi.
  9. Egemen ATMACA

Egemen ATMACA

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Egemen ATMACA
    hoş bulduk halil bey teşekkür ederim:) öyle yapıyorum forum gerçekten zengin, keyifle istifade ettiğim için ayrıca müteşekkirim. forumu uzun zamandır takip ediyorum, ister istemez bir sistem oluşuyor gözlerimde. 300L tankı aceleye getirmeden sağlıklı bi şekilde yaza kadar kurmayı düşünüyorum, bol vaktim olduğu bi gerçek bunu lehime kullanırsam elbetteki engin katkılarınızlada iyi yol alabileceğim kanaatindeyim . tabi en önemli konu ilk önce herkes için bütçedir, onuda doğru kullanmak gerekir, malum tuzlu suyun maliyeti adı gibi tuzlu :) tatlı tuzlu hobiye başlayacak olanların bu gerçeği gözardı etmemesi gerekir.sözü uzatmadan tüm arkadaşlarada sağlıklı serin sular diliyorum teşekkür ediyorum

10. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Hoşgeldiniz portala. Kurulumun düşünce aşamasında portalı bulmanız büyük şans. Verilen fikirler doğruyu bulmanızı sağlayacaktır.

11. Egemen bey Portala hoşgeldiniz.

Sayfayı Paylaş