1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Selamun aleyküm acemi resifciden

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Onur1834 tarafından 29 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

1. Onur1834

Onur1834

İsim:
    Onur
    aranıza bu hafta katılıyorum inşallah tankımı aldım bir tek getirip kurmak kaldı . İstanbul Ataşehir den yazıyorum 24 yaşındayım.
    Tank ölçülerim 100*50*45 alttan sumplu
    Ps bubmle marka dalga motoru herşeyi tam sanırım içinde leopar müren var :) eşime resmini gösterdim yılana benzediği için korktu onuda takas edebiliriz hobiciler :) Balık almam lazım sahiplendirmeye ve satın almaya açığım yardımlarınıza burda ihtiyacım var :)
    Tuzlu suda ilk deneyimim olacak hazır kurulu tatlı su akvaryumum yanına kuracağım tatlı su akvaryumumum resmini yükleyeyim

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      77,1 KB
      Görüntüleme:
      636
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hayírlı olsun, portala hoş geldiniz.

3. yziyas

yziyas

Yer:
    BURSA
    İsim:
    Yusuf Ziya
    Hayırlı olsun,tuzlu suyu kaydırmak tatlı su gibi olmaz.Amonyak ve nitrat oynar.Eğer kurulu bir tankı evinize taşıyacaksanız önce tankın taşımaya değecek su değerlerine sahip olduğuna emin olmanızda fayda var ;)

Onur1834 bunu beğendi.
  4. Onur1834

Onur1834

İsim:
    Onur
    Teşekkürler nasıl anlarım bunları peki yardımcı olursanız dediğiniz gibi boşuna su taşımayım bidonla

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  5. Onur1834

Onur1834

İsim:
    Onur
    Hoşbulduk abi balık Mercan anemo bulmam lazım benim hoşuma gidenler mavi sarı olan birde kayıp balık nemoya benzeyenden istiyorum abi :) nerden alırız kimden Alırız günahı nedir

6. Onur1834

Onur1834

İsim:
    Onur
    Yok mu balıklarda bana yardımcı olacak biri :( nemo ve mavi sarı balık olsa yeter :) sırf nemo balıgını gördüm çok hoşuma gitti onun için tuzlu su akvaryumu kurdum

7. Hoş geldiniz. Portalın ana sayfadaki menüsünde, "deniz akvaryumları yeni başlayanlar" diye bir başlık var. Aradığınız birçok bilgi bu bölümde yer alıyor. Sonra gene aklınıza takılan ayrıntı olursa herkes yardımcı olmaya çalışır.

Moliro ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  8. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Dur bakalım bir daha akvaryum yolun basinda oyle hemen balik mercan eklenemez. Özellikle anemon falan.

ömer_ bunu beğendi.
  9. Onur1834

Onur1834

İsim:
    Onur
    H
    teşekkürler ablacım inşallah bakalım bismilah dedik başladık :)

10. Onur1834

Onur1834

İsim:
    Onur
    Ozaman
    abi bugün Bi kaç abi ile görüştüm tuz ölçer lazım bana sanırım birde su arıtma cihazı nerden alıcam onları forumda satan var mı ki

11. Moliro

Moliro

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Cengiz
    ***** zafer beyden aldım ben aritmayi memnunum, refraktometreyide n11 den 100 liraya aldim ondan da memnunum

12. Onur1834

Onur1834

İsim:
    Onur
    Çok teşekkür ederim forum engelleme koymuş abi arıtmaya Zafer abinin numarası varsa alabilirmiyim

Sayfayı Paylaş