1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Gökhan ÇELEN tarafından 5 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Gökhan ÇELEN

Gökhan ÇELEN

İsim:
    Gökhan ÇELEN
    Arkadaşlar merhaba.

Size bir oyundan bahsetmek istiyorum.

eRpublik

Oyun haberlere falan konu olan bir oyun. erepublik, sanal, saldırı, Türkiye, Kosova, sırbistan, Bulgaristan, sanal savaş, oyun, online oyun, selin kunt - En Son Teknoloji Haberleri - HTEkonomi

Bu oyunun konusu daha önce forum da açılmış fakat pek ilgi görmemiş. Oyun gerçek zamanlı bütün dünya ülkelerinin kendi topraklarının olduğu ve gerçek savaşların toprak kazanmanın ve kaybetmenin olduğu bir oyun.

Gerçek ülkelerle oynuyorsunuz yani , şuan da Türkiye cumhuriyeti gerçek bulgar, polonyalı vs oyuncularla savaşıyor.

Bu konuyu neden açtım.

Oyunda şu anda gerçekden Türkiyenin iyi oyunculara ihtiyacı var. Ülkemiz sanal ortam da saldırı altında.

Şu gün itibariyle doğu anadolu, ege bölgesi kaybedildi ve marmara bulgar saldırı altında.

Bize yardım etmek isteyen arkadaşlar

Strategy Game ? Free Online Multiplayer Strategy Games | eRepublik

Bu linkle kayıt yaptırsınlar. Ben elimden gelen bütün desteği sağlayacağıma söz veriyorum.

Ve sizin yardımlarınızı bekliyorum.

Bu linkleri okumadan Direk savaşa dalmayınız lütfen :)
    https://docs.google.com/document/d/1_8fE6Z1xHr1CV8ByTYbLyDDm-XplmZjKLvFbv1idjsM/edit?pli=1#

Yeni Üyelere Tavsiyeler ... - published by Nizam ul mulk on day 1,437 - page 1 of 1

Yeni Oyuncu Rehberi - published by laidem on day 1,399 - page 1 of 1

Sorularınız olursa bana yada Buradan bekir kardeşimize ulaşabilirsiniz.

Saygılar

2. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Cevap: Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz

Ben üye oldum ama pek bir şey anlamadım.

Sayfayı Paylaş