1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Seneye Akvaryum Kontrol Sistemi

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde basma tulumba tarafından 2 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Aldığım ancak bir kez dahi kullanmadığım, yaklaşık 4-5 aydır boşta duran aletleri gerisin geriye satıyorum.
    Farklı bir sistem denemek istiyorum. Biraz külfetli olacağı için umarım bu arkadaşlar satılarak bana biraz olsun yardımcı olacaklar :)

Seneye seti
    Seneye home, 2 adet kullanılmamış slide ve SWS (Web server) dan oluşmaktadır.
    Özellikle web server anlık veriler yollamakta olduğu için sistemin önemli bir parçasıdır.
    Sıfırları 320 + 50 + 480 = 850 TL tutmaktadır. Ben 500 TL istiyorum. Zaten web server suya bile giren bir alet olmadığı için sadece bunu alıyor gibi düşünebilirsiniz. Ya da istediğinizi düşünebilirsiniz.

Aldığım Iks basic computer yerine bunu deneyim demiştim ancak bunu da denemedim Iks yi de :D

motie bunu beğendi.
  2. yozekenci

yozekenci

Yer:
    Adana
    İsim:
    yasar
    Seneye home ile reef arasinda belirgin bir fark var mi?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Reef de par ve lüx ölçer var home da yok
    Kullanılıyormu diye sorarsanız pek değil

basma tulumba bunu beğendi.
  4. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Güncel. Uygun fiyat politikamız geçerlidir :) Balık ölümlerinin birçoğunda ve beyaz benekten bir türlü kurtulamayan balıklarınızda, sebebin büyük ihtimalle takip edilmeyen PH ve anlık yükselişler gösteren Amonyak olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız öğrenmiş oldunuz :D

Bu set size (cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza) anlık olarak; PH, sıcaklık ve amonyak çıkışı gibi değerleri verecektir. Herhangi bir arıza anında cep telefonunuza mesaj gönderir.

Yalnız bu ayarların nasıl yapıldığını ve kurulumunu benden değil, internetten öğrenebilirsiniz :)

Pennywise, veysel ve Ontheway bunu beğendi.
  5. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Sold out! Yani kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş