1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

seneye reef

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde gogol tarafından 18 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. gogol

gogol

Yer:
    Kartal-İSTANBUL
    İsim:
    gökhan göl
    Seneye reef de PAR ölçümü yapmak istiyorum fakat uygulmadaki light meter kısmında PAR değerini göremiyorum. tank içindeki aletin parmetre kısmını tankın iiçinde ışığa doğru çeviriyorum ama herhangi bir değeri light meter kısmında göremiyorum. Bilgisi olanlardan yardım istiyorum.

2. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Menüden top kısmını seçip, cihazı suyun 5 cm altında sabit tutun akıntıyı kapatın. Mümkün olduğunca tankın merkezinde deneyin ve sonuca bakın bir

3. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Yüzey, orta ve dip alan şeklinde ölçüm var birde free serbest ölçüm mercanın yanına yerleştirilerek ölçüm var. Free yanıltır

hakankamasoglu bunu beğendi.
  4. hakankamasoglu

hakankamasoglu

Yer:
    Acıbadem
    İsim:
    Hakan Kamaşoğlu
    abi ortada tutmak ile sağda solda tutmak arasında fark var mı?

5. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
  6. gogol

gogol

Yer:
    Kartal-İSTANBUL
    İsim:
    gökhan göl
    Dediğiniz gibi yapıyorum ,üç farklı yerde sabit tutuyorum,menüden ona göre seçim yapıyorum( TOP-MİDLE-BOTTOM). Anlamadığım şu parmetre kısmını ne kadar süre orada bekleteceğiz? orda sabit tutarken ölçüm yapması için programdan bi yerdenkomut mu vermek gerekiyor,yoksa kendiliğinden ölçüm alması mı gerek? Light meter ekranım ve dashboard ekranım aşagıda göründüğü gibidir. Burda ilginç olan dashboardtaki grafikte PAR değeri var ama ligt metrede gözükmüyor.

Ekli Dosyalar:

7. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Gözükmesi gerekiyor bir yerde hata var...

8. gogol

gogol

Yer:
    Kartal-İSTANBUL
    İsim:
    gökhan göl
    Seneye software i baska bir pc ye kurdum sorun düzeldi. Sanırım pc de kurulum ile ilgili bir sorun olmuş.

Sayfayı Paylaş