1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sera Aqutan Yeni Adı İle Sera Aquatan

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde cirol tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Sera aqutan olarak kullandığımız su düzenleyici Yeni adı ile Sera Aquatan olmuştur.Sera Aqutan tatlı sularda kullanılabiliyordu. Şimdi yapmış oldukları değişiklikle Sera Aquatan hem tatlı suda, hem tuzlu suda kullanılabilmektedir.

Eski adı ile Sera Aqutan sadece tatlı su balıkları için kullanılıyordu

Yeni adı ile yeni ürün olan Sera Aquatan hem tatlı ,hem tuzlu su akvaryumunda kullanılmaktadır.

2. taygun

taygun Guest

İnanırmısın bilmem ama ben heğ aquatan diye telaffuz ederdim de aqutan diyelere "yanlış söylüyorlar" dedim... :F

3. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU

Yanlış hatırlamıyorsam,ilk önce Aquatan olarak satılıyordu daha sonra Aqutan oldu
    demek tekrar ilk haline dönmüş.

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Serdar bey ilk ismi aqutandı şimdiki yeni ismi Aquatan oldu

5. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU

İsmail bey yıllar önce internet üzerinden sadece Bilyap'ı bildiğim zamanlarda Aquatan olarak aldığımı hatırlıyorum ama yanılıyor olabilirim tabiiki. :cekingen:

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Tuzlu suya uyarlanmış sanırım. Bu ürün protein skimmeri çoşturuyor ve toplar zaten bu ürünü de. O yüzden bu ürün kullanıldığında ps bir müddet çalıştırılmamalı.

Faydası üzerine konuya bir giriş yapsam ortalık karışacak en iyisi susmak. :D

7. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt

Paylaşım için teşekkürler İsmail abi.Başlık düzeltilirse sevinirim yeni yerine yedi yazılmış dalgınlıktan galiba :)

Sayfayı Paylaş