1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sera Nİvitec ve Aquatan

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde Serkan0606 tarafından 5 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Serkan0606

Serkan0606

İsim:
    Serkan
    Akvaryumu yeni kurdum 1 hafta oldu ve bulanıklık vardı. 70 litre hava motoru mevcut 4 adet japonum mevcut seranın ürünü olan nivitec ve aquatan kullandım ama 24 saat geçmesine rağmen hala bulanık suyum daha net bilgisi olan varmı ?? Buda videom !

youtu.be/5yvE2hmfVkM

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 5 Mart 2016
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Video linki hatalı sanırım. Bu ürünler balıklar alınmadan kurulum aşamasında veya değişim suyu hazırlarken kullanılması gereken ürünler, özellikle aquatan balık yüklü tanka ekkenmese iyi olur.

Kumunuzun türü nedir, Kaya vb dekor neler ve filtre var mı? Kurulumda Nasıl bir su kullanıldı?

3. Serkan0606

Serkan0606

İsim:
    Serkan
    Suyu damacqnanfan kullandım hava filtrem var dıs filtre yok altta ufak beyaz kum mevcut videoda kullandım balık olan tanka ama bişey olmadı sorumsa bulanıklık geçmiş değil kullandığım malzemelerde seranın videoyu kopyalamanız gerekicek youtube arama motoruna yapıstırsanız görürsünüz tesekkürler. youtu.be/5yvE2hmfVkM

Sayfayı Paylaş