1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Seriye devam durmak yok

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde cirol tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Bu aralar tanganyika bölümünde bir sakinlik hissetim ve dün itibarı ile 3 dişim ağzını yumurta ile doldurdu.Sadece 2'sinin resmini çekebildim benim fotoğraf makinası ile ançak bu kadarı oluyor resim çekeyim derken güzel kareler yakalayamadığım için daha fazla dengem bozulacağını düşünüp olanı paylaşmaya karar verdim.:hasta:Maşallahı esirgemezsiniz inşallah.

2. bozüyük

bozüyük

İsim:
    Mustafa Mert TUĞRUL
    Maşallah :nazar: Nazar değmesin.. Sağlıklı yavrular inşaallah..

cirol bunu beğendi.
  3. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Mert'e katılıyorum. =)

cirol bunu beğendi.
  4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Valla İsmailcim balıklarına ne yediriyosan artık hiç boş durmuyorlar maşallah.. Bu kaçıncı gözün aydın mesajım artık bilmiyorum :))) Sağlam bir koloni oluşacak gibi bir his var içimde.. Hadi hayırlısı.. :)

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Maaşallah :nazar: İsmail, bunlar seneye kalmaz tuzlu suyu kurdurur sana.:)

6. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI
    Ben İsmailin gizli formülünü biliyorum galiba. Sanırım balık yemine PADİŞAH MACUNU katıyor ;)

Balıklarınında maaşallahı var. Bu tür içerisinde gözüme en güzel gelen balıklar bunlar. Birgün gelipte bitkiliden vazgeçersem çalırım kapını ona göre :horon:

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Murat abi geçen görüştüğümüzde verdiğin fikir aklıma yattı ,dediğin gibi yapacağım ufak bir nano ve tropheus' a devam

Mecit hocam hani aramızda kalacaktı formül :D kapım sonuna kadar açık abi sen yeterki gel.:em:

Teşekkürler volkan hocam valla bunlara verdiğim yemleri ve özeni kendime uygulasam her hafta yumurta dökerim.:F:F

Sayfayı Paylaş