1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sert Plastik Hava Tüpü

Başlığı 'Canlı Yem Kültürleri ve Diğer Yemler' kategorisinde Birader tarafından 22 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Birader

Birader

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erkan Keser
    Pleksi boru, akrilik boru ve sert plastik boru olarak bakmadığım yer kalmamıştı su tesisatı satan yerlere laboratuvar malzemeleri satan yerlere sordum hiç biri istediğim incelikte ürün göstermedi googleda 5mm plastik boru olarak arattım ve sonunda alakasız bir yerde buldum... model arabalar, maketler satan bir site, ne için kullandıklarını bilmiyorum ama ben kültür için kullandım arayıp bulamayanlara duyurulur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

TencoMelih bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bize sorsaydın nerede bulacağını söylerdim.
    Aslında eski ısıtıcıların içinden aynısından 5 tane çıkıyor bir konuda yazmıştım...;)

TencoMelih bunu beğendi.
  3. Birader

Birader

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erkan Keser
    Alp sordum ve yine sen cevap vermiştin zaten demesine dedin de ben nerden bulucam eski ısıtıcıyı o kısmı atladın o geçici olarak ihtiyacı karşılama metodu olabilir şimdi kültürleri çoğalttığım için hep lazım olacak aldım 5 paket tanesi 10 lira bir paketin içinde de 5 adet var.

TencoMelih ve Alparslan bunu beğendi.
  4. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Istanbul' da bulmustuk bir ara, herkese dagitilmisti.

5. Birader

Birader

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erkan Keser
    Bu sınırsız mahir abi istenildiğinde bulunur artık hatta isim de vereyim mmyhobby diye bir yer 4. Leventte model araba ithalatçısı 3 mm ve 8 mm de mevcut ama bize yarayan 5 mm tabi internet mağazası da var oradan da sipariş verilebilir.

Düzenleme: 23 Eylül 2015
    Montimahir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş