1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

sigara yasağı

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde mad max tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. mad max

mad max

Bu kahveyi çok seviyorum çünkü burada sigara yasağı yok dön:gif

2. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    :F Süper espiri acayip güldüm. :D Bu nasıl kahve ben de anlamadım. aslında soralım başlık açılmışken sigara yasağına genel destek varmı ? toka:gif

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bence çok saçma,ve devletin gelir elde etmesi için koymuş olduğu bir yasa bu. Yahu kardeşim tamam anladım toplu taşıma,bakkal çakkal,alışveriş merkezi vs gibi yerleri anladım. Fakat kahvehane ve birahane gibi yerlerde bu yasak olurmu ? montz: Sigara içmeyen adamın bu tip yerlerde zaten pek işi olmaz. Bir kahvenin 100 müşterisi varsa 98 tanesi sigara kullanıyor. Geri kalan iki kişi de sigaradan rahatsız oluyorsa girmesin kardeşim kahveye. montz: Hadi kahveler neyse,ya bu durum sizce birahanelerde nasıl hiç düşündünüzmü ? Amcanın kafası kıyak,içmiş bir şişe rakıyı,tutturacak sigara içeceğim diye. Esnafta içirmeyecek doğal olarak.Adamın kafası güzel,anlarmı yasak masak ? Al başına belayı. :hasta: Yahu adam içe içe ciğerlerini tüketmiş,adam alkol alıyor sen diyorsunki burda sigara içme. Bu ne perhiz,bu ne lahana turşusu? .8. Bunu yasak koymak yerine bu tip işyerlerine ciddi yaptırımlar uygulanabilirdi. Mesala bugün öyle havalandırmalar varki daha sen sigarandan dumanı çektiğinde burnundan duman çıkmadan çekip alıyor. Taktırt ozaman bu tip işyerlerine bu havalandırmalardan olsun bitsin. Ama olmaz. Neden ? Çünkü bu yasayı çıkartanlarda biliyorki; bu milet sigaraya dayanamaz ve mutlaka içer. Bende ozaman kitlerim cezayı.Gelsin paralar. aliye:gif Adamlar sadece İstanbulda 3000 kişilik ekip oluşturmuş,akşama kadar işyeri işyeri dolaşıp ceza kesiyor. ;) Kimse sanmasınki bu yasa insanların sağlını düşündüklerinden çıktı. :uyari:

4. mad max

mad max

Haklısın Olcay hocam ayrıca yakında aynı alkol müsadesi alır gibi sigara müsadesi isteyecekler böylece mekanlara ekstradan geçirip gelir elde edecekler.

5. huncom

huncom

sigara yasağı

Bende canım kahveye gitmek istediğinde buraya gelicem . . .
    burası süper bi yer valla. . . olta:

6. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    sigara yasağı

Olcay Abi sana katılmamak elde değil. Ben şahsen hayatım boyunca sigara kullanmadım. Halada kullanmıyorum ve gelecekte de kullanmayacağım. Ama söylediklerinin hepsi doğru. Her cümlene katılıyorum.

7. MYTHDIVER

MYTHDIVER

sigara yasağı

Geçen aylarda Bursa da bir genç sigara yasağı yüzünden tartıştığı lokanta sahibini öldürmüştü.Yaz mevsiminde olduğumuz için pek sıkıntı olmuyor ama kışın soğuklarda ne olur bilinmez.
    Ben malesef sigara kullanıyorum ama bu seneye kadar öğrencilerim 1 kere bile sigara içerken görmemişti ama yasaktan sonra malesef hepsi gördü.Bu yüzden bende artık bırakacağım.

Sayfayı Paylaş